reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ona normalne haha,a co martwisz sie tym?Ja nie mialam ani w pierwszej ani w tej ciazy.Chociaz nie ,mam jedna, whiskey z cola!:-D

Jogo fajnie ze impreza sie udala,to teraz tylko szalec na zakupach:-)

Emilia dobrze ze wszystko pozalatwialas.A platny dzien jak jestes w szpitalu i tak Ci sie nalezy,takie jest prawo:tak:
 
Esiek chamstwo, że Ci nie pokazali. Przecież wiadomo jakie to jest dla nas ważne, żeby zobaczyć dziecko.

Emilia w prawym górnym rogu, ale lepiej zrób to z komputera, bo z tel to ja tez nie bardzo wiem czy się da

ona- wszystko jest normalne, nie ma reguł :) mdłości, brak mdłości i tak samo zachcianki lub ich brak albo że nie możesz na coś patrzeć.
ja zajadałam się pomidorami i nie mogłam znieść zapachu zwykłego mydła w kostce, ale jest wiele dziewczyn, które pisały że nic z tych rzeczy ich nie dotknęło :)
 
Czesc Niepokorna! Herbate zakupilam i stoi na razie na poleczce.Zaczne od soboty po filizance dziennie.Naczytalam sie opinii i wyglada na to ze ona wcale nie przyspiesza terminu porodu tylko sam porod i obkurczanie sie macicy po.Zobaczymy :)
Daj znac jak tam wozek jak juz przetestujesz:-)

Ja jutro ide do Antypowicz,od 17stego idzie na urlop,ale chyba tylko na tydzien.
 
reklama
Do góry