reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej Peti30- no ja mam liste ze szpitala ktora tez jest dostepna na stronie Coombe i powiem Ci ze dwie torby to napewno beda...masakra jakas....jeszcze troche mi brakuje a prosza aby do 32 tyg.byc spakowanym tak na wszelki wypadek...
Fakt pogoda ladna ale jak dla mnie mogloby byc cieplej ;)
Do porodu zostalo mi jeszcze troche czasu ale jak pomysle tylko o nim to slabo mi sie robi...ehhh
 
reklama
Niepokorna no 2 torby to na bank beda:szok:A porodu sie nie boj,dostaniesz epidural i nic nie poczujesz nawet.Ja przynajmniej tak sobie to tlumacze:-)
 
Dorex przeogromne gratulacje :-D ech, marzenia się spełniają.
Octavi, kasminda witamy i gratulacje :-)

tetrop może spróbuj zapytać o lekarza na forum Krakowa?

Halo, halo szyszka. Jesteś już po wizycie?

Dzięki kobitki za info o pieluchach. Na pewno zaopatrzę się w Dady. Kupiłam Białego Jelenia do prania i Dzidziusia do płukania (pachnie przecudownie). Jak na razie jestem zadowolona, ubrania są mięciutkie. Zobaczymy za kilka tyg jak płyny będą się sprawdzały w spieraniu plam.

Ja też zaliczyłam wczoraj pierwszą lekcję w szkole rodzenia. Polubiłam położną, która prowadziła zajęcia. Nie mydliła oczu jaki to poród jest wspaniały, tylko prosto- będzie bolało, bardzo, mogą być komplikacje i poród sn może się skończyć cc. Niby są za ochroną krocza, hmm zobaczymy. Zachęcam wszystkie niezdecydowane na udział w tego typu zajęciach, warto.
 
Foote nie miałam pojęcia o Twoich problemach z teściami. Pewnie masz do nich uraz, ale ważne, że dzidzia w brzuszku, co tam przekonania innych. Z resztą najwięcej o ivf wypowiadają się osoby, które szczęśliwie zachodziły w ciąże bez problemu... Bo rozumiem ze o ivf poszło tak?

Madzia moje rozchwianie mnie samą wkurza, ale pożaliłam się i mi przeszło :-D teraz tryskam humorem :tak: a co do pokoiku to mam tak samo jak Ty ;-) mały będzie na wyciągnięcie ręki :-)

lawendowy dziękuję :-* najbardziej mnie wkurza brak czucia w ręce, lewa jest sprawna inaczej ;) ale podobno po porodzie powinno przejść i oby, bo jak ja bede działać przy Antosku.

zaraz odpiszę reszcie dziewczyn i napiszę jak wizyta tylko coś zjem, bo mnie na maksa zassało :zawstydzona/y:
 
Niepokorna , no chyba ze mnie sie przedluzy o 2 tygodnie a Ty pojdziesz wczesniej.Lucy wie ze musi czekac do 25 lipca,bo jej siostra wraca wtedy z wakacji;-)

Oj Ty naprawde cala wyprawke musisz wziasc:-D Ja sie smieje a jak dostane swoja liste to szczeka mi pewnie opadnie!
 
Dzisiaj jest mój szczęśliwy dzień :-D
Wszystkie badania przemówiły na moją korzyść, bo po 307 dniach mogę odstawić clexane :tak::-):tak:
Co za ulga dla mnie i mojego mojego brzucha. Chociaż byłam przygotowana na dalsze kłucie...

Szyszka, co tam na wizycie? Ile Antoś waży?
 
reklama
Dziewczynki nie wiem czy to dziala w kazdym przypadku, ale moja kolezanka miala problem z mlekiem i lekarz zalecil jej picie piwa karmi bezalkoholowego.... nie wierzyla ale sprawdzila.... efekt byl nieziemski.... maly byl najedzony i karmila go az do 17 miesiaca....
 
Do góry