reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hola, fajnie, że się odezwałaś :-)
Czas leci, jak szalony i nie tylko w moim suwaczku. Najbardziej widać to u dzieci.
Nie do wiary, że Karolek ma już 4 miesiące :szok: Kiedy to zleciało, to nie wiem?! Jak się chowa? Może podrzuć jakieś zdjęcie?
Jesteś na fb?
 
reklama
cześć dziewczyny .Ostatnio podczytuję Was coraz częściej i w końcu zebrało mi się na pisanie .
Ja ruchy czułam już coś koło 16 tygodnia a dokładnie 9 marca moje maleństwo zrobiło mi prezent na urodziny i tak się ruszało , że brzuch mi podskakiwał ( aż się rozczuliłam jak to piszę ) a dziś to od samego rana fikołki ćwiczy i dzięki temu mniejszy stres jest bo wiem , że wszystko w porządku , parę razy nawet sobie popukałam w brzuch mówiąc żeby dało znać mamusi i wyobraźcie sobie , że dało znać .Co do zakupów to ja na razie nic nie mam bo nadal boję się zapeszyć , choć już wózek wybrany i łóżeczko też , poczekam jeszcze ze 2 miesiące i wtedy do hurtowni pojedziemy . Co do kremów dla dzieci na słońce to nie przesadzajcie bo blokują one wytwarzanie wit D a wiadomo jest niezbedna do budowy kośćca wystarczy pieluszka na wózek żeby nie było bezpośredniego dostępu .
Co do cc to mi lekarka sama zaproponowała cc na pierwszej wizycie a ja się zgodziłam bo wiem , że będę się mniej stresować. Oglądałam kilka programów o porodzie i też przez chwile się zastanawiałam , że może jednak naturlas bo to oksytocyna powoduje coś tam i wydziela się coś tam co powoduje coś tam i w końcu doszłam do wniosku , że tyle kobiet miało cesarkę i zdrowe dzieci więc będzie cc . Zresztą wiele moich koleżanek tak męczyło się przy naturalnym , dzieci były wyciskane , wyciągane na siłę - a to pewnie nasze jedyne dziecko będzie no i mój mąż też chce żeby było cc .
Martaczi trzymam kciuki za wyniki , dobre wyniki !
Fusun mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze , oglądałam kiedyś program gdzie wypowiadała się położna gwiazd Żanett Kalita i mówiła żeby nie stresować się tak bardzo odejściem wód bo są 2 pęcherze i w jednym jest mało wód a w drugim więcej i nie każde odejście powoduje poronienie lub poród przedwczesny . Trzymam kciuki za dziewczyny i zobaczysz , że wszystko będzie dobrze .
 
Ostatnia edycja:
Labo czemu ty nie jesteś w naszym kalendarzu? Czy juz znasz płeć dzidzi? Fajnie ze tak wcześnie czułas ruchy. Ja wczoraj czułam jakieś smyranie w brzuszku ale to pewnie jelita :( czekam na takie ruchy przy których będę pewna ze to dzidzius.

Mazenka i tak stało sie jesteś nasza liderka teraz, fajne uczucie:)? Cycuchami sie nie przejmuj jak będzie czas pokaże .

elleni kiedy kolejne usg? Pewnie sie juz nie możesz doczekać żeby sie dowiedzieć kto mieszka u ciebie. Ja tak jak Zuzia dowiemy sie w drugiej pół kwietnia na polowkowym usg.

Gotadora ra podziwiam za organizacje ! Szybciutko wracajcie do zdrowia .
 
Ja tak na szybko. Wiktor urodził się wczoraj o 8:30. Ma 57 cm i 3450 g. Także nie jest olbrzymem jakiego mi wrozyli. Jest bardzo grzeczny i ma śliczne długie włoski. Jest małym cycozwisem. Niestety u mnie bardzo mało pokarmu i muszę dokarmiac go ze strzykawki z sondą.
Co do ubranek to nie żałuję, że dokupilam sporo w rozmiarze 56. Mały bardzo ulewa i przez jeden dzień poszło 4 komplety. A najwcześniej ze szpitala wyjdę w piątek.

Pozdrawiam
 
Sylwia wielkie gratulacje! :-D Dużo mleczka dla małego cycozwisa i dużo zdrówka dla Ciebie! Jak się czujesz po cc? Jak wrażenia? Ale pięknie :-D
 
reklama
Sylwia OGROMNE GRATULACJE:-), dużo pokarmu i zdrówka dla mamy i synusia:-).
Gotadora no to zdrowia dla całej rodzinki. A jak tam alma i króliczek? opiekuja się maluchami? Piszesz że ćwiczyliście wojtą, a na co? dobrze że doktor stwierdził że wszystko ok i nie ma takiej potrzeby. ja w tym tygodniu byłam z Karolkiem u neurologa (na teraz wyznaczyli nam tremin w styczniu:angry:).wtedy nie chciał wodzić oczkami za przedmiotami. teraz jest dużo lepiej ale jeszcze jakby nie do końca i za 2 m-ce mamy kontrolę.Poza tym wszystko u nas ok. Mały rośnie (wazy już 7,1kg). Jest pogodny, dużo gada po karolkowemu i ma już swój charakterek:sorry2:.Moja koleżanka powiedziała, że "nie wyrodzi sowa sokoła":-D.Teraz szykujemy sie do chrztu. Ubranko, akcesoria i chrzestni zaproszeni. Tylko mama będzie wyglądać jak uboga krewna bo nic sobie kupić nie mogę:-(. A z ostatnich wydarzeń to wczoraj byliśmy na szczepieniu i mały od nocy jest trochę nie swój i w dodatku zaczął mi robić kupkę ze śluzem:-(. Mam nadzieje że to przejdzie.
Lawendowy nie mam fb. jak mi się uda to wstawię zdjęcie do naszej bb grupy.
 
Do góry