reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dzień dobry:-).
Przychodzę się przywitać, na razie nieśmiało. Dzisiaj jestem w 19 dpt 3 dniowego zarodeczka i usg pokazało 5 mm pęcherzyk ciążowy. Dziewczyny powiedzcie mi kiedy możliwe jestże zobaczę serduszko. Następne usg mam za tydzień.
 
reklama
Madzia witaj, po cichutko gratuluję. Ja w 28 dpt usłyszałam i zobaczyłam serduszko mojego skarba. Miałam podany zarodek 3 dniowy.
 
Ostatnia edycja:
cześć Madzia 76! gratuluję! ja serducho widziałam też jakoś koło 28 dnia po transferze:) ściskam mocno kciuki, ale myślę że to tylko formalność!!!! witaj w naszych szeregach!

Fusun
możliwe że masz rację! ja mam podobnie jak Ty opisujesz swoją pierwszą ciążę (poza tym, ze jestem po ivf) w nocy o północy powiem Ci który mam tydzień ciąży (z dokładnością co do dnia) czytam, oglądam, przeglądam wszystko co z wiązane z ciążą i niemowlakami:-). totalnie odjechałam;)
 
dzięki dziewczyny* Kurcze już tak strasznie chciałabym je usłyszeć. Kurcze tak teraz mi zaświtało że o ciąży to ja nic nie wiem dr google będzie mnie musiał dokształcić:-D. Na razie gin nie pozwolił mi chodzić na kijki i mnie tym zasmucił bo ja i mój pies uwielbiamy takie wycieczki.:wściekła/y:
 
reklama
Madzia76 ja serduszko usłyszałam 27 dnia .

Troszke sie dziś zestresowalas bo miałam 2 plamy jak 5zl krwi z nocy ale to pewnie resztki z krwiaka. Ostatnio u mnie te brudzenie miały już inna formę a tu znowu coś takiego. Mysle ze to ten krwiak bo krew była ciemna a nie żywa ale tak czy siak stres ogromny. Dobrze ze jutro mam wizytę kontrolna . Piersi tez mnie mniej bolą ale to chyba normalne na tym etapie? Przez ostatnie dni leżałam żeby spokojnie wrócić do domu a tu takie coś. Do końca ciazy to ja sie nerwowo wykończe.
 
Do góry