reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Martka - byłam u trzech niezależnych lekarzy - dwóch wyraźnie napisało ze wskazanie do amniopunkcji a moja prowadząca w sumie mówi ze muszę to rozstrzygnąć sama, czy dam radę żyć spokojnie do porodu, jesli nie, zrobic. Mam skierowanie na środę, to 16 tydzien, podobno najlepszy moment, zabieg ma robić dr o bardzo dużym doświadczeniu. Usg może nie wykazać wad, czasem plod przestaje sie rozwijać dopiero przed porodem.
 
reklama
szyszka87 czujemy się już dobrze, doszłam do siebie po cesarce
trzcinka79 synek pozdrowiony :)
martka273 cesarka nie była planowana, wyszła na ostatnią chwilę, tak zdecydował lekarz, ja szłam do szpitala z nastawieniem że będę rodzić naturalnie bo tak chciałam, ale co za różnica jak wyszło ważne że wszystko teraz w porządku
Megi zobaczysz że ciąża Ci szybko zleci i nawet się nie obejrzysz a bedziesz już tulić maluszka, no może ostatnie 2 tygodnie to wyczekiwanie.....
Avocado a ty jak rodziłaś?? Jak się czujecie??
 
martka - blender kupilam na amazonie, wysylka w uk jest za darmo nie wiem ile kosztuje w Europie. Wczoraj placilam 50 funtow.Nadal jest w przecenie.

http://www.amazon.co.uk/Philips-AVENT-SCF870-21-Combined/dp/B003MAJ5OC/ref=zg_bs_60041031_6

malinus - czekamy na wiesci....

olo - to forum jest szczesliwe, na pewno sie uda :)

gotadora- ja tez mam zwykly blender i mialam w planie go uzywac, ale ze ja kucharka taka ze wode na herbate przypale to postanowilam sprobowac. Chociaz wczoraj po prawie 10 latach wspolnego mieszkania chlop moj osobisty pochwalil obiad. Moze kiedys sie naucze gotowac. Dobrze, ze wyrozumialy i sam gotuje bo ja niestety talentow kulinarnych nie mam.
 
Megi w Twoim przypadku wychodzi ryzyko tylko 1,1% że coś jest nie tak..... ryzyko przy amniopunkcji jest wyższe..... lekarze zalecają amniopunkcje bo wyszedł podwyższony wynik i oni muszą Cię przygotować na wszystkie ewentualności...
Niepokój pozostanie pewnie do końca ale z każdym następnym usg gdzie będzie wszystko ok będzie malał....
 
Witajcie dziewczyny! Nie wiem czy mnie pamiętacie ale pisałam z Wami wiosną. A znalazłam Was i pisze dlatego że jesteście skarbnicą wiedzy większą niż lekarze, do których chodzimy. Po nieudanych transferach musiałam odpocząć, zregenerować się. Cieszę się że całej "paczce" udało się i gratuluję dziewczynom które już tulą swoje pociechy jak również tym które będą w 2014 roku tuliły swoje dzieciaczki :-)
Ja wróciłam do walki i już jestem po punkcji (9 komórek, 5 zapłodnionych). Strasznie się boję, bo jutro będą dzwonić co i jak?
Najdroższe mam do was pytanie ile i jaką dawkę dostałyście luteiny po punkcji a potem po transferze, bo ja dostałam 4x1 (100mg). I nie wiem czy dobrze czy za mało?
 
Witajcie moje drogIe! My juz po. Wczoraj przyszła na świat Marcelka 3900 i 59 cm:)duża dziewczynka. Jak się ogarnę to napiszcze szczegóły. Jeszcze dochodzenie di siebie po CC. Pozdrawiamy:)
 
Malinuś gratulacje!!! Marcelka na prawdę duża dziewczynka :-)

Kari kciuki trzymam &&&&, na luteinie się nie znam niestety - a nie będziesz mieć weryfikacji przez lekarza?z tego co zauważyłam to taka dawka to standard jest
 
Malinuś :-) GRATULACJE!!!! Fakt, duży kawał Marcelki :-D ale musisz być szczęśliwa!!!To ci życzę szybkiej pionizacji i bezproblemowej latacji :-)
Czyli,że co, że ja jestem następna???i tak muszę jeszcze trochę poczekać....:zawstydzona/y:
 
Megi moja kolezanka miala 2 razy amnio i wszystko bylo w porzadku i dzieciaczki urodzily sie zdrowe.Czasami warto zrobic i miec spokojna glowe.Jest jeszcze test z krwi NIFTY i na bank robia go w Polsce.Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry