reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
szarlotka bardzo mocno kciuki trzymam!!koniecznie po napisz co i jak, ale napewno wszytsko będzie dobrze:) a dzidziuś zdrowy:)
czarny kot a u Ciebie też pewnie na dniach synek postanowi wyjść:) może ta pełnia zadziała:) najważniejsze że już na święta będziecie razem:)
 
eweli - a jak dziewczynki sie maja? dajesz rade?

Dzięki, jakoś sobie radzimy, chociaż ostatnio jest z tym różnie bo młodzieży się popinkoliła noc z dniem i potrafią się drzeć do 4 rano, za to w dzień śpią jak aniołki :). Już próbowaliśmy je budzić, ale ich nic nie rusza:-)
Ale najważniejsze że są zdrowe, a my najszczęśliwsi na świecie :)

Za wasze cudeńka też trzymam mocno kciuki
Pozdrawiamy:-D
 
Lolitko ja marze o chwili o wiosnie,bo wtedy mam miec rehabilitacje.Juz nie mogę doczekać się zabiegów na kręgosłup.Jestem zapisana na masaż kregosłupa i hydromasaż.Przez ten cholerny kregosłup czuje sie jak stara babcia:-(Wyjscie do sklepu po chleb stanowi dla mnie mega wyzwanie.Dobrze,ze pogoda dopisuje i moge posiedziec na ławce i dotlenic sie:-) A ty chodzisz na basen?
 
Czesc mamuski. A wiec urodzilam:) 11.12.2011 o godz5:41 Synek wazy 3790 i ma 51cm. Niestety mialam cesarke,a zapowiadalo sie ja porod naturalny.Opowiem wszystko jak wyjde ze szpitala,a jeszcze tu troche posiedze. Pozdrawiam I przesylam buziaki od mojego malego slodziaka :*
 
kotek -GRATULACJE :)))) no musisz opowiedziec - chyba szybko to wszystko poszlo co? dlaczego mialas cesarke? ucaluj synusia ode mnie

kasia - tak, chodze na basen 2 razy w tygodniu od jakis 6-7 tygodnii. cudownie... czujesz sie taka lekka w wodzie. plywam sobie ok 1-1.2km plus cwiczenia. uwielbiam i mam nadzieje ze moge kontynuowac jak nadluzej. cwicze zabka i na plecach zeby zapobiec tym bolom kregoslupa. a zabka zeby miesnie do porodu przygotowac. no i mam nadzieje ze to mi pomaga wage utrzymac bo wysoka jestem a dopiero 4.5kg na plusie. a tobie zycze wiosny jak najszybciej w takim razie bo kregoslup jest okropny. jestem wysoka i czesto mialam bole wiec wiem jak jest
 
Kotek moje gratki!!! super mamusiu, nie wazne jak wazne ze bobasek jest juz z Wami :-):-):-):-):-)
:-):-):-)
Ja tez juz odczuwam kregosłup:-( tylko niestety u mnie lipa, bo cwiczyc nie moge chodzic na basen tez nie...i co tu robic??
 
czarnykot wspaniale! gratki ogromne :-) zycze ci cudownych chwil z malenstwem.
opisz jak bylo, pozdr

dziewczyny oj wiem co to bol kregoslupa,mecze sie prawie cale zycie z moim. mam 181 cm wzrostu, niestety sa itego minusy,wlasnie kregoslup przy takim wzroscie dopiero daje popalic. przy ciazy pewnie ieszcze bardziej. ale wytrwam wszystko aby tylko dzidzius byl zdrowy.
sluchajcie, doradzilybuscie mi duphaston na wlasna reke?mieszkam w uk,tu sie nie podtrzymuje ciazy do 12 tyg. moja klinika gdzie robioam ivf dala mi suplementacje progesteronu ale tylko 10 dni po transferze wiec teraz nie biore zupelnie nic. jestem w 5 tc.mam zapasy duphastonu. myslicie ze moge sobie brac,czy lepiej nie mieszac na wlasna reke?
 
reklama
juditka - no wlasnie ja tez mam dokladnie 181cm:) wiec bole kregoslupa to normalka. jazda w samochodzie, dluzsze chodzenie, wszystko gdzie kregoslup pracuje..... a teraz w ciazy mnie na razie nie boli - nie wiem czy to kwestia cwiczne czy co. mozesz jeszcze niestety przyjdzie, ale poki co jest ok

co do dupka ja bralam na wlasna reke - tez klinika mi kazala odstawic a ja bralam na wlasna reke do ok 10 tc
 
Do góry