reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

agulkak - ja bralam clexane. odstawilam ok 10 tygodnia chyba choc tez sie balam

kotek
- ladny brzunio no i juz na kncowce jestes. fajowo
 
reklama
*Meg* miło, że się odzywasz... a kiedy planujesz kolejne podejście? To będzie pełna procedura czy masz może mrożaki? Przepraszam jeśli pisałaś o tym na innych forach i teraz musisz się powtarzać, ale rzadko jakoś wchodzę na inne fora ;/. Buziaki i trzymam mocno kciuki za Ciebie!

Iniia Tak zaczynam II podejście ( kr. protokół ).
 
ja mam na plusie 2.7kg jak na razie - chyba nienajgorzej jak na 19 tydzien. zaczelam chodzic na basen i dobrze sie z tym czuje. ach - jak milo zyc bez bolu:)

jutro mam ostatnie usg - polowkowe. i oczywiscie bede sciemniac zeby jeszcze jedno usg wytargowac (ze wzgledu na zagrozenie bolami i te moje jajory sa nadal duze wiec bede negocjowac:))

od kiedy wam sie zaczely pojawiac rozstepy (o ile wogole mialyscie)??
 
lolitko ja od poczatku ciazy smarowalam sie tylko oliwka Libero i bylo ok.Rozstepy pojawily sie nie dawno bo w 36tc,a juz myslalam ze mnie omina,ale dupa zimna:baffled: Mam na dole brzuszka po jednej i drugiej stronie i na cycorkach,ale te akurat czulam,bo syski mi rosly i bolaly,wiec spodziewalam sie,ze tam wyjda :baffled: Nie powiem,ze maly dol jest,ale to chyba musi jakis cud byc,zeby nie miec ani jednego rozstepu w ciazy.Staram sie myslec pozytywnie,bo rozstepow nie zatrzymam....i tak wylezie ich wiecej.Zaczelam smarowac sie kremem Mama Perfecta 2 razy dziennie a wieczorem dodatkowo oliwka.Pewnie i tak mi nie pomoze,ale skoro juz tyle sie smarowalam,to i ten 9 miesiac tez bede sie smarowac:tak: A mezowi kazalam zbierac kase na zabiegi kosmetyczne ...dla mnie,po porodzie :-p Trzeba bedzie popracowac nad figurka i cialkiem,jak maluszek wylezie na swiat :tak:

U mnie 37tc,a na plusie 12-13kg z porywami. Wklejam kalkulator wagi w ciazy.Mozna sobie sprawdzic prawidlowa wage ciala. Kalkulator wagi w ciąży, Twoja waga w ciąży (Ciąża) | Viggo.pl
 
Kochane, witam po bardzo długiej nieobecności!!! Chciałam się tylko pochwalić, że 30 października w 35 tyg ciąży przyszły na świat moje dwie cudne córeczki:). Julcia miała 2110g a Lenka 1880. Do środy leżałyśmy w szpitalu, Juleńka musiała zostać, bo się mi zaczęła dusić przy karmieniu piersią i była siniuteńka, więc zostawili mi ją na obserwacji, a ja z Lenką już jesteśmy w domku. Brakuje nam Juleczki, ale mam nadzieję że już wkrótce będziemy w komplecie. :)
pozdrawiam Was gorąco, i obiecuję że czasem zaglądnę do was, ale to zależy czy moje szczęścia mi na to pozwolą:)
 
reklama
eweli gratulacje :tak: Tak wlasnie sie zastanawialam,czy przypadkiem mamusia juz nie zostalas ;-) Ale Ci fajnie...a ja sie kulam i kulam.Maluszek ani jednego znaku nie dal,ze chcialby juz sobie wyjsc hehe.Cwaniaczek...wygodnie mu w brzuszku :-p
 
Do góry