reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Mi w poprzedniej ciazy tez nic nie przepisali mimo zielonych uplawow, dopiero jak pojechalam do pl to dostalam czopki.
U nas zapowiada sie nastepny upalny dzien po 3 dniach chmur i deszczu :tak:.
Milego dnia Wam zycze.
 
reklama
Hej

Ja mówiłam, że mam swędzawki i uporczywe to ale powiedziała, że to ok i zobaczymy na następej wizycie :( No nic mam clotrimazolum i od czasu do czasu smaruję. Dziś np jest ok.

Jak pogoda u was? u mnie dziś po deszczowej środzie dziś piękne słońce i mówią, że ma być nawet 30! dwa prania już zrobiłam. Najchętniej to już bym pokupowała wszystko bo taka pogoda, a potem zimą to będzie schło i schło i nie będzie tak ładnie pachnieć
 
Ufff udało mi się Was nadrobić . Wróciłam z urlopu i mam wiadomość z mojej Adeliny zrobił się Max także marzenia marzeniami a życie napisało inaczej :) na urlopie miałam czas żeby się z tą nowinką oswoić . Byłam u super gina usłyszeliśmy serduszko , sprawdził przepływy , kości i najważniejsze synuś prawidłowo się rozwija :) a jutro idziemy na scan już do szpitala :-) Witam wszystkie nowe dziewczynki w naszym temacie :-D
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 28
czesc Wam,

Towicz witaj spowrotem! Mam nadzieje, ze wypoczelas w PL! Niezla niespodzianka! No coz Adelina bedzie nastepna i bedzie sie cieszyc ze ma takiego wspanialego starszego brata! Poki co na watku same chlopaki, Landrynka, Agata, Towicz i ja :) u Verity mozliwa dziewczynka wiec reszta dziewczyn ciekawe co u Was? Jakies preferencje?

Trusia ja na grzybka dostalam clotimazol dopochwowo od GP czyli mozesz pojechac do tesco i wziac z polki jesli bardzi Ci dokucza... Sprobuj moze jakis probiotykow najpierw moze Ci przejdzie. W necie mozesz zamowic lacibios femina czy lactovaginal moze uda sie bez ingerencji lekow przywrocic naturalna flore? Ja zawsze najpierw tak probuje.

Karolina, jest palmers w uk dostepny z tych mozliwych cenowo, ale ja go nie lubie, strasznie ciezka konsystencja i jak na noc nasmaruje to mam wrazenie ze sie spoce pod nim zanim sie wchlonie no i ten zapach blee. Spojrz na ebaya jest mnostwo polskich kosmetykow ja uzywam ziajka mamma z ziai i jestem zadowolona. Rozstepy to kwestia glownie genetyki ale na pewno balsam nie zaszkodzi a prawdopodobnie pomoze.

Verita, powodzenia jutro! Bedzie dobrze! Trzymam kciuki baw sie dobrze i bierz z kazdej chwili co najlepsze dla Ciebie!!! Licze na sprawozdanie!!!

My malujemy sypialnie w ten weekend. Mamy maly domek wiec Leon bedzie z nami mieszkal w jednym pokoju. Odswiezamy pokoj i przygotowujemy na nowego lokatora :) kolorek lekko zielony bedziemy naklejac takie naklejki nad lozeczko. mysle ze bedzie ladnie :)
naklejki.jpg
 

Załączniki

  • naklejki.jpg
    naklejki.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 26
Witam,
Ja niedawno sciagnelam do domu mialam zakupowy dzien bo juz w nic sie nie mieszcze szoook.....
Brzuchol mam duzzzzy ......:tak:
Goraco jak w piekle i lazic sie nie chcialo ale jak mus to mus.
 
Ja dzis mialam okropna noc. Zlapal mnie taki ostry bol brzucha ze myslalam ze pojade do szpitala. Przez godz chodzilam po domu, wzielam nospe. Po godz. Meczarni wzielam ciepla kapiel dopiero to pomoglo. Dzis sie czuje dobrze ale jestem zmeczona po tej nocy. Martwie sie ze cos moze byc nie tak.
 
reklama
Ja wczoraj mialam okropny stres, myslalam, ze skoro juz minal termin poprzedniego poronienia to moge czuc sie bezpieczniej i moj bobas jest bezpieczny. Po pracy zaczelam plamic, mialam czarne mysli:/ lezalam do poznego wieczora w lozku i mi przeszlo. Kurcze ciekawe czy do konca ciazy bede miala takie jazdy?:(
 
Do góry