reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Ja wczoraj mialam okropny stres, myslalam, ze skoro juz minal termin poprzedniego poronienia to moge czuc sie bezpieczniej i moj bobas jest bezpieczny. Po pracy zaczelam plamic, mialam czarne mysli:/ lezalam do poznego wieczora w lozku i mi przeszlo. Kurcze ciekawe czy do konca ciazy bede miala takie jazdy?:(
Karolina musisz sie oszczedzac, kiedy masz scan? Uwazaj na siebie.
Ja dzis nocka ok, bez zadnych boli.
Dzis chcemy jechac z dziecimi nad morze mam nadzieje ze pogoda dopisze ;-).
Milego dnia ;-)
 
reklama
dziewczyny uwazajcie na siebie.
W razie czegokolwiek leccie do GP i proscie o skierowanie do Early Pregnancy Unit na scan. Jak bedziecie naciskac to na pewno Was wysle! Ja w pierwszej ciazy od razu dostalam jak tylko powiedzialam ze krwawie, takze to plotka, ze w Uk maja wywalone na wczesne ciaze... Zalezy na kogo sie trafi i jak bardzo sie naciska!

Odpoczywajcie a ja zabieram sie do malowania :)
 
scam mam na 12sierpnia ale chyba w poniedzialek zadzwonie na Early Pregnancy Unit zeby sie upewnic, ze wszystko ok, zadzwonie do pracy i wezme kilka dni wolnego zeby wypoczac.

Aleksiel -sami bedziecie malowac te wzory na scianie czy macie kogos?
 
Karolina, tak zrob! Do 12 jeszcze duzo czasu... Powiedz ze mialas poronienie poprzednio i poprzesadzaj troche z objawami.
Wzory to gotowe naklejki z ebaya :) taka zdolna to nie jestem. Jest ogromny wybor, za male pieniadze, wpisz sobie nursery sticker.
 
karolina ja jak w 10 tyg zaczełam plamić to za telefon i do mojej położnej, odzwoniła że za godzine mam się stawić w szpitalu i mam emergency scan :tak: ja bym nie bagatelizowała żadnych plamień czy krwawień może spróbuj ze swoją położną? ja swojej jeszcze wtedy nie znałam nawet, numer wyszukałam na liście z datą pierwszego spotkania z położną. Trzymam kciuki żeby to nie było nic poważnego, odpoczywaj i uważaj na siebie.

mamcia gdzie nad morze się wybieracie :-) nad którą plażę? współczuję bólu brzucha, te upały źle wpływały na wszystkich, to napewno nic poważnego!

towicz witaj spowrotem :-) no to niezlą niespodziankę zrobił Wam synuś ;-)jak po tutejszym scanie?

trusia może spróbuj z tymi probiotykami? ja się dokładnie nie znam na takich problemach bo jak narazie nigdy nie miałam tfu tfu

aleksiel my właśnie kończymy urządzać pokój starszej córki a potem bierzemy się za kącik dla małego, będzie z nami w sypialni mieszkał :tak: super te naklejki wyglądają, u Amandy też naklejałam.

Wczoraj dopadło mnie spuchnięcie i okropny ból nóg. Myślałam że będę chodzić po ścianie przez całą noc :/ naszczęście przez noc opuchlizna zeszła, ból nadal jest. Mam nadzieję że te upały troche puszczą bo już mam dosyć :baffled:

Byłam wczoraj u logopedy z Amandą, stwierdziła że nie jest tak źle, powinna zdania składac już itd ale że są dzieci które nie potrafią jednego wyrazu wykrztusić..
 
Dzien Doberek dziewczeta:-)

Uwazajcie na siebie,odpoczywajcie i oszczedzajcie sie:tak:

U nas nie za zimno ale tez bez upalu ....super taka pogoda mi odpowiada jeszcze nie wiem co dzis ma w planach moja druga polowa ale cos kombinuje da sie to wyczuc na kilometr.
 
Hej

Verita powodzeia i wspaniałej zabawy, dużo miłości i szczęścia dla Was

Agata nóżki w górę :)

Karolina oby ci się udało wcisnąć na scan, zawsze to uspokojenie

Kasoku oby nastrój się poprawił

Alekisiel dziękuję, zaraz posprawdzam

Jak człowiek ma z rana lenia to tak zostaje na kanapie do południa, a w garnkach cicha :D
 
Dziekuje Wam za mile slowa.Co ma byc to bedzie i na pewno sie nie poddam:)

Ja w pl kupowalam naklejki na sciane i wygladaja super, kazdy kto przychodzi do nas podziwia dzielo na scianie:D
 
Agatakat jezdzimy do Shoeburyness, tam jest zawsze spokuj i piasek na plazy [FONT=arial, sans-serif][/FONT];-).
My wczoraj caly dzien siedzielismy na plazy, twarz mam taka czerwona ze szok :szok:. Wczoraj pozno wrocilismy to odrazu kapanie i do wyrek, tona piachu z nas wyleciala :-p.
Uciekam pranie wstawic, i ogarnac w domu, milego dnia....
 
reklama
Nie lada niespodzianka to była z ta zmianą płci , ale jak to kilka mi osób powiedziało skoro masz jakieś sukieneczki to spoko bo w Szkocji mężczyźni noszą spódniczki :-D Na Scanie było ok wszystko dobrze Max waży 344g kręcił się , aż musiałam zmieniać pozycję na boki. Jedyne co mnie wkurzylo to ,ze musiałam czekać ponad godzinę na to żeby wejść na scan mimo umówionej godziny ...
 
Do góry