reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witam wszystkich :tak:
Cos tu pusto ostatnio, co u was?
My narazie w domu ale pewnie gdzies wyruszymy :tak:
Karolina jak sie czujesz, plamienie ustalo? Bylas u lekarza?
Mi dzisiaj przyszedl list ze szpitala, scan mam dopiero na 05.09 :sorry2: jeszcze miesiac czekania, myslalam ze bedzie pod koniec sierpnia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wizyte u poloznej mam 23 sierpnia.
Dziewczyny gdzie sie podziewacie? Nikt nic nie pisze :-(, strasznie tu pusto....
 
Ostatnia edycja:
Hej, plamienie ustalo po ok 2godz i pozniej juz bylo wszystko wporzadku, dzis bylam u lakarza i genialna pani doktor powiedziala, ze nie ma sie czym martwic bo to sie zdarza, a jak to poronienie to nic nie moga zrobic:/
Dzwonilam do polskiego gina i powiedzial, ze jak znow sie cos bedzie dzialo to mam przyjechac.
Na razie leze i wypoczywam:)

A jak u Was, jak sie czujecie?
 
JA jestem, podczytuję, ale wiecie jak to jest dziecko w domu, chłop w domu to jak dwójka :D a poza tym ta głowa mnie ciągle boli, po godzinie od wzięcia tabletka znowu ból... po południami praca i tak w kółko


Mogę już pwoeidzieć że pojutrze scan, w końcu!!!
 
Karolina to bardzo dobrze ze plamienia ustaly. Odpoczywaj jak najwiecej.
Trusia77 oj nareszcie scan :tak:, ja juz czekam z niecierpliwoscia :tak:.
Ja mam dzis mdlosci od rana :baffled:, meczace to jest strasznie.
tygryseczek jak sie czujesz?
Gingerka gdzie sie podziewasz??????
 
Dziewuszki mam pytanko czy któraś z was miała w trakcie ciąży podwyższoną ilość płytek krwi i mieszkała już w uk?? Dziś miałam wizytę na oddziale położnictwa i z moich wyników wynika , ze póki co fajnie to nie wygląda w dodatku jakieś zapalenie z moczu wyszło ale jak to oni jeszcze musi sie to w krwi potwierdzić :( dziś znów mnie kuli i w piątek mają być wyniki a pózniej na list mam czekać i ewentualnie jak poziom sie nie zmniejszy to mnie do lekarza hematologa wyślą. Pytam sie Was ,bo może któraś miała podobnie a jestem ciekawa jak tutaj to leczą . Jedyne co dziś tylko usłyszałam od znajomej , ze ona miała podawany raz w tygodniu zastrzyk... Póki co czekam na wyniki i staram sie już nie wertowac neta odnośnie tej przypadlosci kobiety w ciąży :dry: A jak wy się czujecie gwiazdy :-)
 
Towicz86266 ja ci niestety nie pomoge, jestem zielona w tym temacie. Spokojnie czekaj na wyniki i badz dobrej mysli ;-).
Dziewczyny z tego co pamietam to duzo scanow przypada na sierpien, przypomnijcie kiedy macie te scany :tak:. Wiem ze napewno maja w tym miesiacu Karolina, Gingerka i Trusia77 pominelam kogos?
 
mamcia10 dobrze sie czuje oprocz bolu brzucha bo czasami boli a tak ani mdlosci tylko wilczy apetyt heh :)
Najgorzej ze juz nie moge doczekac sie tej wizyty no ale ide 14 do lekarza po odbior wynikow z tarczycy bo robilam 25go i tak dlugo trzeba czekac...:(
 
reklama
Nie martw sie brzuszek boli bo macica sie powieksza :tak:. Scan pewnie zrobia ci w drugiej polowie wrzesnia. Wiem ze to czekanie jest straszne ale musimy sie nauczyc angielskiej cierpliwosci :rofl2:.
 
Do góry