reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Hej kolezanko doli i niedoli :-D
Witam wszystkich

Ja dzis caly dzien na zakupach trzeba korzystac ze dzieci nie ma...pogoda w kratke raz padalo raz slonce wychodzilo ale bylo ok
 
reklama
witam. ja po usg genetycznym. 3 i 4 d coś pięknego. wszystko dobrze. dzidzia starasza o tydzień. prawdopodobnie dziewczynka ale mówiła żeby sie nie nastawiać bo to trzeba potwierdzić ale ja i tak imiona już planuje. bez porównania w Polsce a w uk. wszystko tłumaczy pomału ma czas a w uk na sztukę zrobi i następny Proszę. do tego pełno zdjęć. ;-)
 
A ja mam odwrotny problem bo jak tylko poczuję dwójeczkę to muszę lecieć. MI kiedyś gin w pl mówiła, że dużo pić, siemię, śliwki, jogurty z ziarnami i ruch. Są też herbatki na ułatwienie trawienia

Byłam dziś w Primarku i widziałam fajną koszulę, dużo guzików, ale czekam po 1 scanie. I mam nadzieję , że mama w pl coś odnalazła na strychu bo miałam dwie fajne krótkie z zakładkami. Kupiłam sobie stanik 38D :)))) z B no super i balsam z Palmera na rozstępy bo dziwne czuję "fale" a brzuchu, śmierci toto ale podobno działa

Dziewczyny, już pojutrze sierpień i duża część zaczyna scany, nie mogę się doczekac
 
Witam przy porannej kawce. U nas szaro i ponuro, pada deszcz od rana.
Verita fajnie ze mialas usg teraz jestes spokojna :-).
Ja pewnie bede miala scan pod koniec sierpnia a wiec troche nas jest. Mnie nie boli brzuch wcale, ale boli mnie lewe biodro :eek:, kazda moja ciaza jest zupelnie inna.
Co do zaparc to mi te sliwki pomagaja jest coraz lepiej. Wieczorem zalewam je woda i rano wypijam ta wode i zjadam sliwki :tak:. Moze nie jest super ale jest poprawa, jeszcze musze to siemie wyprobowac.
Tygryseczek ja tez nie mam apetytu, nie martw sie to przejdzie.
 
dzien dobry!
U nas leje az milo, fajna odmiana po tej dusznicy.
Dziewczyny jak po weekendzie?
U nas pracowicie wiec bycze sie dzisiaj zeby odsapnac.
Bylismy w ikei - kupilam materacyk, 3 komplety poscieli, kolderke, reczniki, myjki, takie pokrowce na przewijak i kilka innych gadzetow. Przyszedl laktator przed chwila i jest super! Dostalismy od znajomych podgrzewacz do butelek, ktorego kiedys my im sprezentowalismy :) Takze jestem szczesliwa bo moja lista sie kurczy.
Musze jeszcze poprosic tesciowa o skompletowanie kilku rzeczy w Polsce i bede gotowa w miare :) A jak u Was przygotowania?

Verita- gratulacje! moze wstawisz nam zdjecie potencjalnej ksiezniczki?
Mamcia - sposob ze sliwkami zawsze na mnie dziala!
Trusia - mnie zapach Palmersa takze nie odpowiada... ale coz wyboru tu za duzego wsrod kosmetykow nie ma. Ja kupuje na ebayu u polskich sprzedawcow ziajke przeciwko rozstepom i jestem zadowolona.

Agata- mam nadzieje ze lepiej sie czujesz!!! Tak jak piszesz mam zamiar zrobic wszystko zeby karmic bez nakladek, ale ze jestem panikara to kupilam medeli nakladki -na w razie czego :)

Milego dzionka biore sie za jakies porzadki i obiad :)
 
Hej Mamuśki:)
Ja dzis pozegnalam tesci i moge juz wreszcie zaczac odpoczywac:D Ciesze sie, ze te upaly troche odpuscily bo lepiej sie czuje jak jest chlodniej.
Vernita super, ze widzialas bobasa:)
Jak sie czujecie?
 
reklama
Do góry