reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
no coś cichutko tutaj,ale są wakacje wiec nie ma co się dziwic;) chociaż nas pogoda nie rozpieszcza..ale od 3dni u nas nie pada,wiec chociaż to dobre :)
u mnie też wsio dobrze,tylko mój maluszek trochę leniwy..a ja zaraz panikuje,jak za długo jest cisza...duze usg mam 25 i juz odliczam dni ;),a 4dni pozniej lecimy na wakacje ;)

oj tak przy dwojce smykow jest co robić :-),a jak wasze dzieciaczki ?
 
Hejka, jmoja córa za tydzień jedzie do pl na obóz harcerski i już odlicza dni bo w połowie tego spotka się z dziadkami. Tęskni strasznie za nimi więc ją doskonale rozumiem. Natomiast 7 sierpnia lecimy na wakacje na Maltę i troszkę obawiam się jak zniosę lot w 21 tc i do tego te upały, ale jak bukowalismy to jeszcze w ciąży nie byłam a szkoda wszystko odwoływać:-)
 
hej dziewczyny, jestem tu nowa.Mieszkam w Londynie.Czy ktoras z Was pamieta testy na zespol Downa.U mnie nie bylo mozliwosci zrobienia ich prze USG dzidzia odwrocona wiec zostalam wyslana na testy krwi po 14 tyg.Wynik przyszedl 1do 2900.Jakie Wy milayscie? dzieki
 
U mnie tez dzidzia byla odwrocona, lekarka wstrzasala brzuchem az sie ulozyla prawidlowo, gdyby tak sie nie stalo powiedziala mi ze musialabym chodzic przez ok 15 minut bo takie malenstwa zmieniaja czesto ulozenia. Wiec ja polecialabym szybko poki jeszcze czas i zarzadala powtorzenia badania.
 
hej dziewczyny, jestem tu nowa.Mieszkam w Londynie.Czy ktoras z Was pamieta testy na zespol Downa.U mnie nie bylo mozliwosci zrobienia ich prze USG dzidzia odwrocona wiec zostalam wyslana na testy krwi po 14 tyg.Wynik przyszedl 1do 2900.Jakie Wy milayscie? dzieki
Ale 1 do 2900 to raczej dobry wynik, ponoc zainteresuja sie tylko jesli jest ponizej 350, wiec nie martwilabym sie
 
Dalam ciala z tym USG jakos jej uwierzylam ze nie mozna zmierzyc i tyle, teraz mam tylko te badania krwi ale napisali low risk wiec chyba wszystko ok. Mam przynajmniej taka nadzieje bo i tak sie martwie. A Wasze jakie byly wyniki?
 
reklama
Hej dziewczynki zapewne jak kazdej i mi zostalo zaproponowane usg na badanie zespolu downa. Jestem w 15 tc i nie chcialam tego badania, z mezem chcielismy dzidziusia i nie potrzebne mi takowe badania :) mam nadzieje ze i tak bedzie wszystko dobrze. Pozdrawiam was serdecznie.i trzymam kciuki za przyszle mamusie.
 
Do góry