reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

przerazona witaj

Viki ta Polska to dziwny kraj,po co wymyslaja takie durne przepisy

Bajeczka dopiero bedziesz miala urwanie glowy jak sie maly urodzi bo bedziesz musiala podzielic uwage na 2ke i czasu dla siebie pewnie zabraknie

Karis a gdzie sie wylegiwalas??

Wy juz na scany umowione a ja jeszcze nawet z polazna sie nie widzialam i nawet jeszcze france nie oddzwonily zeby sie umowic,bede musiala znowu zadzwonic sie upominac
 
reklama
witajcie
Byłam we wtorek u położnej i za chiny nie mogła wyczuć jak jest mały ułożony :baffled: Raczej nie jest główką w dół co mnie martwi. Czuję kopniaki i wypychanie się tak pod prawym żebrem ale nie wiem czy główka na dole czy na górze. Za 4 tygodnie kolejna wizyta, jeśli dalej nie będzie mogła stwierdzić ułożenia to na scan mnie wyśle. Jak będzie ułożony nóżkami do dołu to albo przekręcanie albo CC. Przekręcania nie chcę a o CC nawet nie myślę, ale wiadomo jak trzeba to trzeba.
Maya była już główką do dołu od 24 tygodnia a teraz 33 tydzień zaraz i nie wiadomo czy się dobrze ułoży.

Poza tym u nas w miarę, Maya jakiś bunt przechodzi, matko czasem ciężko z nią wytrzymać. Wymusza, pokazuje nerwy, jak jej się coś nie uda rzuca i piszczy, i oczywiście ona wszystko chce jak nie dam to ryk. Mam nadzieję, że jej to minie bo ja po takim dniu spędzonym z nią ledwo zipię.
Trzymajcie się
 
Hej Dziewczyny:-)

Można do Was dołączyć??;-)

Jestem w 7tc.

bajeczka mój synek też przechodzi jakiś bunt od pewnego czasu, czasami mam dość po całym dniu:(
 
hej
ja dziś pierwszy dzień bez mdłości nareszcie bo to już było przegięcie ale wczoraj w kąpieli zauważyłam że brzuszek bardziej urósł
bajeczka trzymam kciuki żeby było dobrze :tak:
kamilalopez na Cyprze:-) się wakacjowałam
pola witaj i się rozgość
 
Witam:-)

Bajeczka moja tez sie buntowniczka zrobila i tak jak piszesz,tez rzuca wszystkim jak cos jej nie wychodzi a ja to czasem ledwo nerwy powstrzymuje.Mam nadzieje ze jej to szybo przejdzie.

Polaa witaj wsrod nas;-)

Karis no to sie wygrzalas;-) a z dzieciaczkami bylas czy bez??
 
o, widze,ze sie watek rozwinal :-)
Ja juz blizej niz dalej, zostalo 7 tygodni, tyle co do swiat :-) Cala ciaze przeszlam niemal bez problemow, ale robie sie coraz wieksza i ciezsza, a jeszcze prawie miesiac pracuje, ale ne jest zle ;-)
Pozdrawiam wyspowe ciezarowki!
 
Witam

Elika no,juz nie dlugo Ci zostalo.to Twoje pierwsze dziecko??

Ale mnie czasem ta sluzba zdrowia denerwuje.Probowalam sie umowic z polozna 2 tygodnie temu to powiedzieli ze musi mnie lekarz moj zareferowac wiec poszlam,wypelnil papiery i wyslal.Probowalam dzwonic do nich to gadaly ze to kilka dni potrwa zanim dane moje beda miec w komputerze.Dzis juz mija 2 tygodnie i znow do nich dzwonie i sie okazuje ze niby nie dostali zadnego listu i musze isc znow do lekarza albo jechac do szpitala i sama sie zareferowac:wściekła/y:I pewnie znow bede czekac kolejne tygodnie na wizyte z polozna a niedlugo juz powinnam miec pierwsze usg.
 
kamilalopez ja od razu trafiam do położnej powiedziałam że jestem w ciąży w recepcji w ciąży i już jestem po wizycie:-) aż dziwne że tak robią ci tych angoli czasem nie potrafię zrozumieć:confused:
 
U mnie też nie było problemu,w pierwszej ciąży zadzwoniłam do swojego GP,nwet z nim nie gadałam tylko na rejestracji powiedziałam,że mam 2 pozytywne testy za sobą,dostałam od razu telefon do położnych,zadzwoniłam tam,wzieli wszystkie dane,po kilku dnaich już miałam list z terminem pierwszej wizyty.
Teraz też po teście zadzwoniłam do ośrodka (już innego bo się przeprowadziliśmy) i tym razem od razu mnie z położną umówili.

Ja dziś miałam pierwsze usg :) Dzidzia cudowna. Az się łezka w oku zakręciła jak zobaczyłam to maleństwo i bijące serduszko. Jak na razie wsio ok :)
 
reklama
hej Dziewczyny:-)

kamilalopez kurcze rzeczywiście dziwne, że nie miałaś jeszcze wizyty u położnej:szok: ja w pierwszej ciąży miałam pierwszą wizytę już w 8 tygodniu:tak: a USG w 10:-) teraz będę miała wizytę za tydzień ale USG na pewno póżniej bo lecę 10 listopada do PL:tak:
Byłam ponad ydzien temu u GP, a na drugi dzień dzwoniła już położna.

joasia super, ze wszystko ok:tak:
mam pytanko: Czy słuchalaś juz serduszka u położnej na wizycie??
Ja z tego co pamiętam chyba na drugiej wizycie ale nie wiem właśnie do końca
 
Do góry