reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
dziewczyny dokładnie i na wasze przydzie pora;-)

agata-nie dawno pamietam jak sie do porodu szykowałaś a teraz córcia ma już 8 miesięcy szok....

u nas pogoda zmienna jak kobieta;-) byłam z dzieciakami to mi o malo głowy nie urwało haha i aparatu nie porwało;-)) kiedy będzie cieplej dłużej niż 3 dni????
 
Widze, ze w watku wiecej rozmow mam obecnych niz przyszlych :-p
jak sie czuja mamy przyszle? My mamy drugi skan za 3 tygodnie i byc moze poznamy plec, ale wiadomo, wszystko zalezy od dziecka, czy zechce sie ujawnic :-) Nie moge uwierzyc, ze prawie polowa za nami :tak:
 
Powitac! Widze ze ekstra watek dla emigracyjnych "ciezarowek"!;-) Do tej pory poruszam sie raczej w Pozegnaniach, scislej na Ciazy po Poronieniu ze wzgl. na historie naszych staran.
Pytasz eliko, jak sie czuja przyszle mamy? Glupieje cokolwiek w zderzeniu z tutejszym systemem.:-D W piatek mielismy pierwszy scan, zobaczylismy nasze malenstwo, wiec jestesmy szczesliwi. Wczoraj zaliczylam konsultacje lekarska, "obiecali" nam krzywa cukrowa, straszyli za malym lub za duzym dzieckiem, cukrzyca, nadcisnieniem, gestoza, krwotokiem przy porodzie i w ogole pani doktor byla bardzo przewidujaca.:-D Czyli jest ok!
 
Klaczek, gratulacje, ze sie udalo i kciuki za ciag dalszy :-)
Zle trafiliscie z lekarzem, przykre to co piszesz :-( ale nie wszedzie tak jest, moze warto zmienic szpital/polozna?
 
Elika, zabawa polega na tym, ze mnie nie tak latwo przestraszyc. Predzej wkurzyc, zwlaszcza olewaizmem i to im sie udaje. Pytam podczas scanu o NT (14 tydzien jest), a babka mi ze za wczesnie zeby cos zobaczyc. Noz, w morde jeza, przeciez to akurat ostatni dzwonek na scan pod katem trisomii 21, trisomii 18 i trisomii 13, a ona mi wali ze za wczesnie zeby cos zobaczyc. Glupia, albo mysli ze z glupim gada. Pania doktor wczoraj pytam kiedy test z krwi pod katem trisomii 21, a ona mi ze w 15 tygodniu. Ciekawe jak, skoro wizyte u poloznej mam w 17. Poza tym z tego co wiem to dziewczynom ten test robia zaraz na poczatku, w 12. Wiem, ze mam schizy zwiazane z ta ciaza, ale w naszej sytuacji to jakby normalne, tymczasem mam wrazenie zabawy w ciuciubabke ze sluzba zdrowia. Nieee... Damy rade bo mnie sie wlacza kozak w takich sytuacjach, ale tez coraz mniej rozumiem z tego co sie dzieje. Co do "obiecanej" krzywej cukrowej to ok, zaden problem poza opcja wyrzygania glukozy wlanej na pusty zoladek.:-D Generalnie nie mam nic przeciwko badaniom, wrecz wolalabym miec jakis "podglad" i wiedziec co sie dzieje u dziecia.
Szpital mamy tu jeden, nastepny w Hull. Zmiana odpada, chocby ze wzgl. na dojazd. Tutejszy mam o 20 minut marszu. Damy rade.
 
reklama
Do góry