reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Nie mam nadwagi a BMI mam ok wiec chyba nie mam zadnych powodow do strachu jesli mi tego badania nie zrobia:tak:
Dzieki dziewczyny za odpowiedz ;-)
Jutro USG polowkowe,strasznie sie denerwuje i jednoczesnie sie ciesze i nie moge sie doczekac az zobacze moje dzieciatko :-)
A jesli chodzi o paszport to Ja jak wyrabialam w zeszlym roku dla siebie paszport 10 letni to czekalam miesiac :tak:
Milego dnia :-)​
 
reklama
Hej dziewczyny :-)
Ja juz jestem po wizycie,jestem ogromnie szczesliwa i zadowolona z wizyty,widzialam swoja kruszynke kochana,tak slodko wygladalo i ruszalo sie ehhh az sie poplakalam na sam widok a do tego tak slodko otwieralo buzinke heheh :-D No i lekarka mowila ze cos tam dynda mojemu dzieciatkowi pomiedzy nozkami wiec ma byc CHLOPAK :-D No ale mowila ze to nie jest nigdy 100% pewne no ale zagladala pare razy na rozne sposoby i nawet mi pokazala ze cos tam dyndalo sobie :-D
A to fotka mojej kruszynki :-)
 
U nas z ząbków 2 dolne już od ponad miesiąca. A teraz chyba kolejne w drodze,jeszcze nic nie widać ale ślini się znów na potęge,wszystko do buzi ze złością pcha no i marudna.
 
kurcze u na to samo od 2 tygodni to już z młodym wytrzymac nie mozna taki nerwowy sliny ogram wszystko tak gryzie ze aż szarpie potem płacz bo za mocno:szok: i tak w kółko ja juz padam na pysk normalnie dzis patzre a na gorze ma tak lekko dziąsełko wypchnietę a pod ty białe wiec moze wyjdzie lada dzien bo inaczej oszaleje
 
Sabrina super wiesci gratuluje synka:)
Pinka25 Moj FIlip nie ma jeszcze ani jednego ale juz dawno walcze z jego kaprysami.Dziasla sa zmienione i mial nawet dwa razy temp.Slina to jak z wodospad mu leci,wszystko gryzie wrecz denerwuje sie jak wklada rece i robi to czsami tak nerwowo jakby chcial sobie podrapac czy cos.I tak myslalam ze pewnie zeby bo wszystko na to wskazuje a to juz ok 3 tyg trwa jak nie lepiej.
 
reklama
Do góry