reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
tak zmienilo sie jak wszedl nowy rzad. I wiem to, tylko poprostu ciekawi mnie skoro nie dostalam na mlodego to czy teraz dostane... Wtedy tak dlugo mi odpisywali (nie wiem wina poczty moze) ze jak dostalam odpowiedz odmowna, to czas na odwolanie sie minol w dniu kiedy dostalam to do reki...
 
asiunia nie wiem od czego to zalezy :) jedne zasilki szybko rozpatruja inne wolniej, od razu skladaj jak tylko bedziesz mogla! jedyne co to trzeba zdobyc podpis kogos kto udzielil 'fachowej' rady ;)
 
czesc laseczki

ja tak goscinnie bo w trakcie urzadzania mieszkania po przeprowadzce i neta maja mi podłonczyc dopiero 14 lutego wiec siie naczekam ten jest wypozyczony;-) powiedzcie mi prosze poniewaz w czwartek bylam w gp u poloznej na wizycie i ona w tej ksiazce na str 10 gdzie zawsze wpisuje noty z wizyty w tabeli relation to brim napisałam3/5hs co to znaczy??? maly jest juz glową wkanale i glowa jest juz nie ruchoma oram macica 1 cm sie obnizyła


bede wdzieczna za info
 
PINKA ja pamiętam,że pod koniec ciąży w ułamkach było pisane tylko to ile główki położna czuje(pozostała część w kanale rodnym) natomiast jak to się fachowo po ang nazywało oraz czy to jest to o czym piszesz to nie mam pojęcia.
 
reklama
c mi prosze poniewaz w czwartek bylam w gp u poloznej na wizycie i ona w tej ksiazce na str 10 gdzie zawsze wpisuje noty z wizyty w tabeli relation to brim napisałam3/5hs co to znaczy??? maly jest juz glową wkanale i glowa jest juz nie ruchoma oram macica 1 cm sie obnizyła

jeśłi się nie mylę, to oznacza to że mały jest już główką w kanale rodnym na 3/5, czyli jeśli umownie podzielisz sobie kanał na 5 części, to mały jest już 3 w dół, czyli do przebrnięcia zostały mu tylko 2/5 długości ;-)
 
Do góry