reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Pixi - mam nadzieje ze juz tulisz swoje malenstwo

Musze sie pochwalic ze wczoraj Ola wygrala w loterii szkolnej glowna nagrode 50£ :szok::-):-) ale to byla niespodzinka a tak poza tym to nic ciekawego u nas Olivka nie bardzo ma ochote zaczac chodzic straszne leniwe z niej dziecko :no:ale tylko do chodzenia bo tak to roznosi caly dom:szok::tak: Ola miala 10 i pol miesiaca jak zaczela chodzic a ona skonczyla rok i nic chodzi za roczke i przy meblach no i wsumie sama zrobi jakies 3 kroczki ale to wszystko

Milego wstawania
 
reklama
Czesc dziewczyny
Ciekawe jak tam Pixi
Ja w koncu po dwoch miesiacach czekania dostalam dzisiaj na konto te £190:-)Zaraz musze isc na zakupy,kupic kilka rzeczy bo w koncu chce sie juz spakowac do szpitala i musze tez w koncu w tym tygodniu wyprac ciuszki dla mojego skarbka:tak:
Milego dzionka :-)
 
olinda- zobaczysz, że jak już się zdecycuje to jej dopiero nie okiełznasz:-D, u mnie było podobnie, Alus zaczął chodzić jak miał 9 miesięcy, a Domis dopiero jak skończył roczek:tak:.
 
Maureen- a pospała córcia chociaż dłużej dzis rano?
Moi chłopcy kiedys chodzili spać o 19 i wstawali koło 6-7, a od 3 miesięcy cos im się poprzestawiało i zasypiają tak między 8 a 10 i spią, ku mojemy zadowoleniu, do 8:30, a nawet 9:30. Chociaż zdarza się też, że którys usnie już o 19 i spi do 8 rano:tak:.
A jak spią wasze pociechy?
 
Dzień dobry,

u mnie choróbsko rozwija się na dobre, czuję się jakby mnie walec drogowy przejechał :eek:

mamunia2,

Amela wstała kilka minut po 7, czyli w normie , ale w nocy miała pobudkę ( a my z nią ) i nie spała ponad godzinę, wrrr....
W ogóle teraz mała zle sypia, myslę że to głównie przez zęby.

kamilalopez,

jak tam zakupy, udane ?


Ja też zastanawiam się co u Pixi..
 
Maureen w sumie to za duzo nie kupilam ale w kazdym badz razie juz mi malo rzeczy zostalo do kupienia.W zasadzie to dzisiaj kupilam wszystko co mi potrzebne do szpitala bedzie.A z rzeczy mojej corci to w zasadzie tylko pieluchy,balsam no i chce jeszcze kupic koszyk ze stojakiem i akurat dzisiaj znalazlam dosc tanio bo tylko £45-50 razem ze stojakiem wiec teraz czekam tylko na mojego D i pojedziemy wybrac:-)I jeszcze bede musiala kupic materac do lozeczka ale to chyba jak juz bede miala swoj dom bo teraz to nie miala bym gdzie tego trzymac
 
Ostatnia edycja:
Witam...
Ciekawe jak tam Pixi.
Bylismy wczoraj na kontroli i okazuje sie, ze moj Alus to chlop jak dab. Zdrowy , duzy i w ogole fajny. Wazy juz 9640g wiec jest co dzwigac.

Kamilalopez gratuluje udanych zakupow.
Maureen kuruj sie kobieto, kuruj. Zdrowka zycze.

Mamunia2
Co do spania, to Alusiek zasypia tak kolo 20. Przebudzi sie w nocy dwa razy, dostanie jesc i szybciutko znowu spac idzie. Budzi sie kolo 9 rano. Ale lezy sobie w lozeczku i gaworzy, bo wie, ze mamusia musi wyspac sie. Takze ok 9.30 zaczynamy dzien. Czyli nie jest najgorzej.
 
hej dziewuszki :-)
U nas zimno sie zrobilo, przymrozek nawet w nocy byl. Juz sie boje tych rachunkow za gaz w lutym. :baffled: :eek:W zeszlym roku przyszly nam bardzo duze rachunki w zimie, mimo ze nie grzejemy caly czas tylko w okreslonych godzinach.
Moja mala w brzuchu bardzo niemrawa, czasem sie ruszy. Dobrze, ze chociaz wieczorem cos sie rusza bo tak to mam wrazenie, ze caly czas spi.
Trzymam kciuki za pixi, cos nie odzywa... mam nadzieje, ze ma juz swoje malenstwo przy sobie.
 
reklama
Do góry