reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Dopiero przeczytałam, że pixi zaczęła rodzić, mam nadzieję kochana, że już po wszystkim:tak:, jednak mimo wszystko nadal trzymam kciuki. powodzenia!!!
kamilalopez- tak jak dziewczyny już ci napisały trzeba od razu zgłaszać każdą zmianę:tak:.
A my dzisiaj wybralismy się na zakupki, bo mężus ma 2 dni wolne, no i chłopcy przeszli samych siebie, szczególnie Alus dał popalić:szok:, byli nieznosni od samego wyjscia z domu, więc wrócilismy padnięci, normalnie jak po bitwie:-D, a do tego nie kupiłam jeszcze maluchom nic na mikołajki:no:.
 
reklama
dziekuje wam kochane ze trzymacie kciuki:tak:.Ja niestety dalej w bolach okropnych:no:.Ok 11 pojechalismy znow do szpitala bo skurcze byly co 2 min ok 40 sekund no i juz bylam na porodowce,dostalam tabletki przeciwbolowe bo podobno na tym etapie porodu tylko to mozna i tak meczylam sie do 16 i potem ....skurcze przeszly:szok::szok:.No i tym sposobem jestem znowu w domu znow mam bole potworne ale tym razem mam czekac na naprawde mocne i regularne.Mam dosc.Ile to jeszcze potrwa zanim dzidzia sie zdecyduje wyjsc?Padam z nog,strasznie mnie wymeczyly te skurcze. Ale obsluga w szpitalu naprawde super:tak:.caly czas ktos przychodzi i pyta jak sie czujesz:tak:
.ide do wanny sie pomoczyc i sprobuje sie choc troche zdrzemnac bo pewnie czeka mnie meczaca noc
 
pixi gorąca kąpiel i spacer i kąpiel i spacer i znowu kąpiel i spacer mi to bardzo pomogło i po 3 dniach skurczy urodziąłm po takiej własnie "miksturce relaksu" trzymam kciuki

myleene ja myslałam,że to miesięcznie 150,wybacz nie doczytałam dokładnie:zawstydzona/y:,u nas tez w granicach 600-700/miesiąc
 
Pixi,

ja też dalej trzymam kciuki, może po tej kąpieli coś się ruszy, postaraj się wyciszyć i nie myśleć tylko o tym, chociaż na pewno nie jest Ci łatwo, no i ból tez robi swoje..
Dasz radę, jesteś dzielna kobita, to już finisz :tak:
 
reklama
A ja nie obstawiam, co ma być to będzie :tak: Życzę tylko Pixi, by jak najszybciej i najmniej boleśnie ;-)

Moja pannica przeszła dziś samą siebie, zasnęła dopiero o 22 :wściekła/y::wściekła/y:
Jestem padnięta.. Wypiję jeszcze tylko mleko z miodem i idę spać.
 
Do góry