reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Bajeczka a gdzie Ty mieszkasz? U nas tez byl przymrozek i ogolnie jest zimno.
Moja mala ma chyba coraz mniej miejsca w brzuchu bo tez ostatnio juz tak nie skacze jak wczesniej:tak:
Myleene to fajnie masz ze Ci Alus pozwala sie wyspac:-)
Maureen a czym leczysz to Twoje chorobsko?
Kingusia ja jeszcze nie rodzilam,ale juz mi nie duzo zostalo i wlasnie jestem na etapie pakowania sie do szpitala-wszystko znalazlam na jednej stronie:

Poród - pakowanie torby do szpitala / Ciąża i poród w UK / Mama i dziecko / Strona główna - Polkadot.pl
 
reklama
kamilalopez ja mieszkam w Gloucester, niedaleko Bristolu. To jest jakies 2 godzinki autem od Londynu :tak:
Jesli chodzi o ten szpital, to co do ubrania dla dziecka i ile tego? Tam jest napisane pajacyki i koszulki i cos na wyjscie w zaleznosci od pory roku. Wystarczy to?
 
Bajeczka wiadomo ze nie 1 pare tylko ze 3 ale za duzo tez moim zdaniem nie ma sensu brac bo jak wiadomo w uk nie zatrzymuja Cie w szpitalu tak jak w Polsce min.3 dni jesli wszystko jest ok z Toba i dzieckiem.Wiekszosc kobiet zostaje tylko 1 dobe w szpitalu wiec nie ma sensu brac za duzo rzeczy,w razie czgo zawsze maz moze Ci cos dowiez.
Dziewczyny czy wy pilyscie moze w ciazy cos takiego jak Kubus?Bo wyczytalam ze w takich sokach jest wysoka zawartosc wit.A a nadmiar tej witaminy moze szkodzic dziecku.No i nie wiem teraz czy pic czy nie a ostatnio wlasnie mam ochote na Kubusie
 
BAJECZKA dla dziecka mialam po dwie pary pajacykow i to bylo wystarczajaco. tym bardziej ze ja wyszlam w tym samy dniu co urodzilam... (chociaz teraz z doswiadczenia wiem ze lepiej posiedziec dwie doby ....) i w moim szpitalu na przyklad nie dawali pampersow... a ja nie mialam w torbie... moj E musial jechac kupowac...
 
KAMILALOPEZ ja pilam Kubusia w duzych ilosciach :-) i nic mi nie bylo ani DIanie... wiec zeby zaspokoic zachcianke wg mnie mozesz wypic... A tak wogole jak poszukiwanie mieszkania... ogladalas juz cos? szukacie jedno czy dwu pokojowego mieszkania?
 
Bajeczka to my jestesmy sasiadkami:))) Ja pracuje w tym hrabstwie:))

Kamilalopez ja nie pilam kubusia, bo zbyt wiele cukru w nim jest...
 
Myleene no sprawdzilam, rzeczywiscie niedaleko :-):-D W koncu ktos kto mieszka w miare blisko mnie ;-)

kamilalopez ja pije czasem Kubusia.

Jesli chodzi o ubranka to w sumie macie racje, w razie czego maz mi dowiezie jak bedzie cos potrzebne. Przeciez to tylko jakies 15 min drogi do szpitla z domu.
 
Kornasia wlasnie rzecz w tym ze moj D wraca dopiero 20go grudnia i dopiero wtedy zaczniemy szukac czegos.Chcemy 2-3 pokojowe mieszkanko,zobaczymy co znajdziemy w szybkim czasie-zawsze po kilku miesiacach mozna zmienic.I tak przez pierwsze miesiace dziecko bedzie z nami w pokoju,ale muszec miec wiecej pokoi jak rodzinka z Polski bedzie przyjedzac:-)

Myleene duzo cukru w Kubusiu?Mi sie zawsze wydawalo z tam wlasnie malo cukru jest

Pixi sie dzisiaj nie odzywala wiec to znaczy ze jest juz ze swoim malenstwem.Mam nadzieje ze da nam znac niedlugo co i jak:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry