reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

O rany!nie wiedzialam,ze to taka epopeje napisalam heh.Obiecuje juz wiecej takich dlugich nie pisac hihi ;)
Spoko spoko Kinia jestes przyjeta do grona . Ty to juz widze ze na ostatniej prostej jestes - fajnie masz . Ja jestem w 28 tyg wiec jeszcze kilka zakretow , poza tym dzis mialam Lukozade , w nocy nie moge spac , bola mnie strasznie biodra nie moge chodzic z bolu a do tego brzuszek tak mi ciagnie do dolu ze mam wrazenie jak bym miala zaraz urodzic - masakra jakas a do tego jeszcze ta przeokropna zgaga dzis mnie meczy . Lece nie bebe was zanudzac bo smece moze jutro bedzie lepiej papatki
 
reklama
Olinda- jak tam nocki? zaglądasz tu jeszcze?
Tajchi- a ciebie to już ze 2 tyg. nie ma. mam nadzieję, że wszystko dobrze:tak:.
alex3meyer- ty chyba z kolei zupełnie zapomniałas o naszym forum:tak: co?
Medio rozumiem bo jest w polsce i ma słaby dostęp do netu ale tak się zastanawiam gdzie jest reszta "starych" forumowiczek:tak:.
 
Mamunia2 nam sie kontrakt skonczyl na mieszkanie, wiec zrezygnowalismy, nie chcelismy odnawiac, bo nie podobala nam sie dzielnica. M teraz jest u rodzicow w redditch, ale ja chcialabym wynajac cos dla nas w Stratford, bo tesknie za tym miastem:)
 
witajcie:-)!
U nas znowu szaro i deszczowo i wstać nie miałam ochoty ale trzeba było rano do przychodni dzwonić, więc nie miałam wyboru. Mimo wszystko mam wyjątkowo dobry humorek :tak:, a jak wam minęła nocka?
Maureen- jak się dzisaj czujecie?
 
Witam,
znowu cisza na forum...
U nas sloneczko za oknem, ale za to pi...dzi jak w kieleckiem:tak:

Mamunia2 u Was znowu ktos chory, ze do przychodni dzwonilas?
Tak mniej wiecej wiemy czego bedziemy szukac. Chcemy jakis 3 bedroomowy domek. I wlasnie tamta okolica nam sie podoba, a poza tym jest ona na wylocie z miasta, wiec latwy dojazd do pracy.
 
reklama
Dzien dobry:-)
U nas tez pogoda nie ciekawa a za mna kolejna nocka przespana,wlasnie zjadlam sniadanko i zaraz musze zabrac sie za robienie obiadu
Myleene mnie tez czeka szukanie domku i jak juz zaczne szukac to mam nadzieje ze uda mi sie szybko znalez
 
Do góry