reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Myleene - ten zastrzyk to Depo-Provera

Dziewczyny mam pytanko jak sie nazywa dofinansowanie co dostaje sie 190 funciakow i od kiedy mozna sie o niego starac bo moja kolezanka jest w 12 tc i chcialabym jej doradzic o co moze sie starac.

Buziaki
 
reklama
Witam nowe mamusie;-)
Olinda slodkie malenstwo:tak::-)
£190 to Health in Pregnancy Grant i nalezy sie kazdej przyszlej mamie od 25 tygodnia ciazy. Wniosek trzeba wziac od poloznej lub lekarza, ktory musi to podpisac;-)
£500 to Sure Start Maternity Grant i nalezy sie gdy pobierasz konkretne zasilki (pisalysmy o tym wczesniej). Wniosek pobiera sie z JobCentre 11 tyg przed porodem do 3 miesiaca po:tak:

Co do okreslenia plci to mi scan w 20tyg robila wlasnie hinduska i zarzadalam zeby mi powiedziala. To chyba zalezy na kogo sie trafi i jaki humor bedzie miala ta pani:sorry2: Poza tym cos jest w tych w tej naszej inuicji bo mimo ze od zawsze marzylam zeby miec corcie, to jakos bylam przekonana ze to chlopak i mialam racje:-):-D

Czy to normalne ze jest mi niedobrze jak na poczatku ciazy? Niestety mialam ostatnio troche stresow, moze to z nerwow?
Naprawde juz sie nie moge doczekac:-)
 
Ostatnia edycja:
Olinda slodka corcia :tak::blink::tak:
Melka79 pod koniec ciazy to juz wszystko jest mozliwe,ja pod sama koncowke czulam sie fatalnie,mdlosci tez sie zdarzaly,ale warto bylo:-D;-)bo macierzynstwo to najwspanialsza rzecz jaka mnie w zyciu spotkala:tak::-):tak:
 
Bernadetka no moja rocznica też była 23.06,niestety ja byłam już wczesniej przez koleżankę umówiona u fryzjera i wróciłam do domu o 8.30 więc nie poszaleliśmy w rocznice nadrobimy w wakacje:tak:

A tak w ogóle to w sobotę lecimy do Katowic,mamy wesele:-D,mały zostaje z teściową na noc:szok::szok::szok: myslę,że nie będzie tak źle,bo już z nim zostaje od 1 czerwca i daję radę z "wychowaniem"ale i tak się boję.
Fakt,że to tylko od 6rano w sobotę do 9 rano w niedzielę czyli 27godz.:baffled:

Pozdrowionka i dobrej nocki
 
Olinda piekna dziewczynak, a jak łądnei siedzi.
Tajchi udanej zabawy na weselu, teściowa napewno dobrze się zajmie małym, a Wy się wyszalejcie:)
 
Tajchi ja dzisiaj ide na imprezke razem z moimi przyjaciolmi no i z M oczywiscie, ale nasza to juz 8 rocznica slubu. Jedziemy na Totenham Court Road do klubu salsy, mam nadzieje ze bedzie fajnie.:-);-)
Olinda cudne to twoje malenstwo.
 
reklama
Dziewczyny nie wiecie jak to jest z przewożeneim fotelika samochodwoego w samolocie, bo wózki wiem ,ze przyjmują za darmo a jakbym chciała dodatkowo wziąc fotelik?
 
Do góry