reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Bernadeta dziekuje za szybka odpowiedz:tak::-)zuwazylam,ze udzielilas juz wiele cennych wskazowek dziewczyna na forum:tak:
Mam do ciebie jeszcze jedno pytanie napisalas komus,ze gdy CHB jest na meza to moze on zrobic transfer na zone zeby liczylo sie do emerytury Jestem jakas ciemna bo nie rozumiem o co chodzi z tym transferem Mozesz mi wyjasnic prosze;-)
Zacytuje sama siebie:-Dbo zalezy mi na odpowiedzi na to pytanie Z gory dziekuje:blink:
 
reklama
Dziękuję za odpowiedż:)
Myslę ze widziała płeć...poprostu nie chciała powiedziec...bo jak to okresliła u nich sie nie mówi:(
Zaczełam szukać 3,4D-ale z tego co widzę to są drogie..około 200f...
Chyba ze w polskiej klinice jakiejś...Mozecie jakąś polecic??
Bo ja mino że tu długo jestem nie byłam jeszcze w żadnej :)
Pozdrawiam serdecznie:):-)
 
Mysia...a co do CHB to mąż poprostu możę przepisać na Ciebie i kazdy rok spędzony w domu z dzieckiem bedziesz miała policzony do emerytuty -jak to koleżanka napisala:) Wystarczy zadzwonic do biura CHB i poprosić o przepisanie na Ciebie..
 
Gosiakooo jestem pewna,ze mojej kolezance proponowali skan 3D w szpitalu za jakas drobna oplata ,a te ceny w prywatnych gabinetach sa przerazajace:szok:Ja mialam w ciazy troche problemow wiec w 18 tygodniu polecialam do Polski by mnie moj lekarz zbadal i odrazu poznalam plec malenstwa:-) choc i tak wiedzialam,ze bede miala synka:-p:tak:A ty masz jakies przeczucie
 
Kornasia - implant ma ten plus właśnie, że nie szkodzi karmionemu dziecku, ponieważ nie trafia do Twojego organizmu przez układ pokarmowy (co ma znaczenie w karmieniu) tylko wnika wprost do krwiobiegu.
Gosiakooo - mi położna tutaj powiedziała, jak spytałam przy USG w 21 tygodniu, że niestety nie może powiedzieć jaka jest płeć, bo takie są przepisy, ale powiedziała mi na ucho i prosiła żebym nikomu nie mówiła, że myśli, że to chłopiec - i nie pomyliła się :tak:
Sara - sterylizacja, o której mówię nie jest chemiczna i nie obniża popędu, to całkowicie mechaniczna metoda :tak: Poza tym jest odwracalna, może nie w 100%, ale im młodszy mężczyzna tym większe szanse :tak: A mój M mówi, że On więcej dzieci nie zamierza mieć ani ze mną ani z nikim innym :tak:
 
Witam.
Miałam dzisiaj Usg(scan) i....położna odmówiła mi podania płci dziecka...
Czy mogła tak zrobić??
Jak powiedziałam że ja chcę znać płeć mojego maleństwa to mi powiedziała zebym poszła i zrobiła 3D..prywatnie oczywiście...
Jestem bardzo zdziwiona-bo wcześniej nie słyszałam o tym żeby polożna odmowiła podania płci...
Czy któraś z Was miała taki przypadek???
Pozdrawiam:)
Z tego co wim to odmawiali powiedzenia jaka jest plec dziecka ale 2 lata temu (niektore kobiety usowaly ciaza gdy dowiadywaly sie ze to dziewczynka) ale to juz dawno zniesli. Jak bylam na pierwszych wizytach z polozna to spytala sie mnie czy bede chciala znac plec dziecka i dowiedzialam sie ze bede miala chlopczyka 20tyg ciazy. pozav tym poco ci usg 3D? w 2D tez poznasz plec.
 
Gosiakooo mi takze nie powiedziano podczas USG jakiej płci jest dziecko i do konca nie wiedzialam co bedzie, tzn. na 90% przeczuwałam, ze bedzie to chłopiec i nie mylilam sie. Tu jest taka praktyka i nie zdradzaja płci dziecka, przynajmniej w wiekszosci. Nie jest takze prawda, ze w szpitalu mozna zrobic 3d lub 4d za symboliczna oplate. To bardzo duzo kosztuje. Grubo ponad 100f.
 
Gosiakooo jestem pewna,ze mojej kolezance proponowali skan 3D w szpitalu za jakas drobna oplata ,a te ceny w prywatnych gabinetach sa przerazajace:szok:Ja mialam w ciazy troche problemow wiec w 18 tygodniu polecialam do Polski by mnie moj lekarz zbadal i odrazu poznalam plec malenstwa:-) choc i tak wiedzialam,ze bede miala synka:-p:tak:A ty masz jakies przeczucie
Male sprostowanie U mojej kolezanki bylo ryzyko wad genetycznych u malenstwa dlatego wykonano jej w szpitalu amonopunkcje i zaproponowano za niewielka oplata 3D,inna zas nie zgodzila sie na aminopunkcje i wykonano tylko skan 3D:tak:
 
reklama
witam wszytskie mamy juz albo przyszle ja jestem w 34 tyg i tremin mam na 2 sierpnia mam pytanie czy ktos rodzil w szpitalu w Watford
 
Do góry