reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Paula ty chyba jestes szalona, 58 kilo dla matki dwojki dzieci to jest normalna waga a powiedz ile ty masz lat zeby wazyc 48 kilo:confused:, moja 13-sto letnia corka wazy 55 kilo, nie mowiac juz o mnie przy wzroscie 164 cm waze 80 kilo:szok: i nie moge zrzucic ani deko ponizej, mam jeszcze do zbicia jakies 15 kilo:szok::szok: a urodzilam poltora miesiaca wczesniej od ciebie. Nie nakrecaj sie "babe" nie jestes jeszcze taka gruba. Pozdrawiam buzka,pa:-D:-D
 
reklama
Hejka mamuśki :-)
Co do zrzucania wagi, hmm, ja miałam dość dziwną jak na mój gust sytuację. W ciąży przytyłam 20 kg - w dzień porodu ważyłam 78kg, natomiast przy wypisie, 2 dni po porodzie - moja waga wynosiła 62kg - czyli w dwa dni 16kg mniej :szok: Za to potem systematycznie podczas karmienia, zamiast chudnąć jak podobno większość, tyłam i tak stanęłam, nie dało rady nic ruszyć - wahało się od 64 do 68 (przy wzroście 163cm). Teraz w momencie jak dowiedziałam się, że znów jestem w ciąży ważyłam 65 i w tym momencie mam 75 :baffled: ale myślę, że dobiję przynajmniej do wagi z poprzedniej ciąży :baffled: Liczę tylko na powtórkę ze spadkiem wagi po porodzie :tak:

Sara - jak będziesz wybierać się do Motherwell to zapraszam na małą białą bezkofeinową ;-) Tylko daj znać wcześniej na gg 7824545 :tak: bo w tym tygodniu czeka nas przeprowadzka i nie chciałabym żebyć zastała na wpół urządzone mieszkanie :-) Zainstalowani będziemy najpóźniej w piątek :tak:

Byłam dziś znów u położnej, na szczęście nie mam żadnej cholestazy, ani gestozy, za to żeby nie było nudno, mam anemię, hemoglobina 10 i mam żelazo do łykania - to powtórka z rozrywki z poprzedniej ciąży, kiedy to miałam hemoglobiny 9... I już wiem dlaczego jestem cały czas taka padnięta i snuję jak zmora :baffled: Za tydzień znów do lekarza, bo dziś miał być, ale nie dotarł :baffled: Ale niech badają jak najwięcej - zawsze to lepiej wiedzieć więcej niż mniej :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Czesc wszystkim mamusiom:-)
Paula ty jak moja siostra, urodzila dwa miesiace temu, wyglada jak szczypiorek i wg mnie ma tylko troche skory na brzuchu a ta narzeka ze 8kg do zrzucenia:szok:
Zgadzam sie z bernardetka i jestem pewna ze wygladasz jak laska:tak:;-)
Nigdy nie nalezalam do grubasow, raczej bylam chuda nastolatka ale pamietam ze 48kg wazylam na bilansie w osmej klasie podstawowki:-D
Lucin@ nie wiem czy to normalne ale ja przez cala ciaze nie widzialam lekarza tylko ta moja fiznieta polozna:tak: ktora za kazdym razem sie dziwi ze mam zelazo w porzadku, nie wiem czemu? moze od tych kotletow ktore codziennie gotuje mezowi;-):-)
Matisek ja dostalam moje £190 po miesiacu prosto na konto bez zadnego pisemka:tak:
Medio laseczka z ciebie;-)
Tajchi Kacperek jest slodki i rosnie jak na drozdzach:-)
Olinda najwazniejsza wiara w siebie za kolkiem:-) Ja mam prawko od 13lat i polsce jezdzilam non stop, tutaj jestem niedzielnym kierowca i zasiadam za kolkiem jak musze, czyli wracajac z imprezy z wesolutkim mezem:-D
 
Ostatnia edycja:
melka - Oni mnie tak tu pilnują, bo w poprzedniej ciąży miałam masę kłopotów - krwiak:baffled:, potem cukrzyca:baffled:, wysokie ciśnienie przez całą ciążę:baffled:, a na koniec zatrucie i anemia:baffled:, dlatego jestem w grupie wyższego ryzyka wystąpienia tych dolegliwości w kolejnej ciąży, na szczęście na razie tylko anemia:tak:, zostało 3 i pół tygodnia więc nie powinno być najgorzej:tak:
 
Tajchi a jakie macie plany na wakacje?
Olinda Ty tez do Pl się wybierasz?
Lucin jeszcze tylko 3,5 tyg. o to zleci, tylko pamiętaj jak będzie po, pochwalić się fotka maleństwa:)
Melka, Bernadette, Myleene, buziolki.

U nas dziś lepsza nocka, z 3 razy karmienie, więc zupełna norma:)
 
Hej, Witam ;-)
Nie było mnie dwa dni i proszę ile czytania. Coś kiepsko się czułam a bałam się, że to jakieś choróbsko. Muszę na siebie uważać bo bardzo szybko łapię wszelkie infekcje a w ciąży nie wolno brać żadnych leków. Mój Kuba też zaczął kichać ale na razie to tylko nieszkodliwy katar i mam nadzieję, że się nie rozwinie nic gorszego. A ja się czuję jakby mi było strasznie gorąco od środka, nie zgaga tylko jakby brak tchu, brak sił a przecież to za wcześnie na takie rzeczy? Dopiero co ledwo widać brzuszek. Szkoda, że nie pamiętam jak było w pierwszej ciąży :no:
Czy miałyście podobne dolegliwości?
 
hey sara ja tez tak mialam i mam nadal od poczatku ciazy, szczegolnie zle sie czulam wlasnie po 11 tygodniu, nie moglam zlapac tchu, oddychac i prawie mdlalam a na dodatek mdlosci. dla mnie poczatem ciazy to byla masakra.
nie martw sie to chyba normalne pomimo ze nie masz brzuszka. poczekaj az dzidzia urosnie i wtedy dopiero uciska na przepone:-)
 
Dzien dobry wszystkim:-)
Witam rowniez nowe mamusie.
Medio- wybieramy sie do Polski 29 lipca na jakies 3 tygodnie ale mam nadzieje ze pogoda sie polepszy bo jak narazie to masakra :szok::wściekła/y:u mojej mamy ogrodek tonie strasznie zeby nie porobilo sie nic gorszego:no::no:

A moja Olivka juz siedzi sama tzn samej jej ciezko usiasc ale jak jej pomoge to siedzi juz bardzo ladnie i dlugo ale za to bardzo znowu dokuczaja jej dziasla teraz kolej na gorne jedynki i znowu bardzo cierpi i w dzien i w nocy :-:)wściekła/y::wściekła/y: a mialam nadzieje ze kolejne beda wychodzic lzej.

Tajchi - nie martw sie ze Kacperek jeszcze nie siedzi i nie ma zabkow wazne ze rosnie i jest zdrowy a na reszte przyjdzie czas. Duze Buziaki dla Was

Melka79 tak wiara najwazniejsza ja jeszcze polegam na zdaniu mojego M jest swietnym kierowca i pracuje w tym zawodzie juz dobrych 10 lat i bez mala cala europe zwiedzil i on zawsze mi doradzi i co najwazniejsze wierzy w moje sily a jak mnie pochwali jaka jestem dumna :szok::-D:-D zreszta prawie mnie zmusil zebym zaczela tutaj jezdzic za co jestem mu wdzieczna :tak:

Paula7 - ja tez przed ciaza wazylam 48kg a teraz waze 55 i wydaje mi sie ze wygladam duzo lepiej niz przed ciaza bo przeciez kochanego cialko nigdy dosyc!!!!!!

Buziaki
 
reklama
Hej kobietki jestem mama z uk i bardzo chce do was dolaczyc:-)
Juz na wstepie mam do was pytanie Czy ktorasz was po zakonczeniu urlopu macierzynskiego zdecydowala sie nie wrocic do pracy,bo ja wlasnie stoje przed tym dylematem Z jednej strony nie chce oddac synka do przedszkola,a z drugiej boje sie,ze nie damy rady zyc tylko z wyplty m. :-(Platny urlop konczy mi sie w pazdzierniku wiec zastanawiam sie zwiekszy sie nam wtedy child tax credit czy musze czekac do zakonczenia roku rozliczeniowego???
 
Do góry