reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Czesc Kobietki

Medio tak mam gosci moja mama przyjechala i siostrzenica takze Ola w siodmym niebie zobaczymy jak jutro pujdzie do przedszkola mam nadzieje ze nie bedzie wydziwiac a my dzisiaj wybralysmy sie na zakupki i musze sie pochwalic ze piewszy raz wybralam sie do duzego miasta autkiem i jestem z siebie dumna choc przyznam ze troche sie balam

Witam nowe mamusie :-)

Buziaki
 
reklama
Cześć Kobitki.
Ja przytyłam może nie tak dużo bo 18 kg i po porodzie straciłam 8 kg a resztę to było mi bardzo ciężko dopóki karmiłam Kubę. Jak skończyłam go karmić to tak jakbym się odblokowała bo zaczęłam zrzucać. Nie wiem od czego to zależało. Na wszystko może jest odpowiedni czas?
 
witam dziewczyny
ja jakos nie moge znależć teraz czasu na pisanie,ale obiecuje sie poprawić po 10 lipca wtedy kończe prace i będe cześciej.

U nas po staremu bez zmian,Kacperek nie siedzi jeszcze sam ,nie ma tez ząbków ale zdrowo i ładnie rośnie
Medio dzieki za pamięć o nas:tak:
Paula ja przytyłam 24kg i dopiero po 6 miesiącach doszłam do sibie do początkowej wagi z przed ciąży,najpierw straciłam 8kg tuz po porodzie potem ze 8-10 w pierwszych 3 miesiącach jak karmiłam a jak odstawiłam małego to resztę zrzuciłam-oczywiście troszke dietki i ćwiczeń bylo,ale opłacało sie ale to dopiero po 6 miesiącach. Więc masz jeszcze troche czasu oi nie stresuj sie ja też mam bzika na punkcie wagi,ale przetrzymałam i jest ok i u Ciebie tez tak będzie.
Bernadetka dzieki za podpowiedz zadzwoniłam tam i zarobiki zgłosiłam przez telefon.
A jak mozesz jeszcze mi podpowiedzieć,czy jak sama odejde z pracy to moge starać sie o Jobseekers allowance.?
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 33
Olinda u mnie tez mama jest. A ja cykor jestem boję się w ogóle jeździć autem po tej lewej stronie, ale musze się jakoś przemóc, wreszcie!
Tajchi a jaki śliczny Kacperek:))))

Ja karmię dalej Karolka, nadal jest na samej piersi. Dziś pobił swój rekord jadł w nocy 8 razy, szok!!!
 
.
Bernadetka dzieki za podpowiedz zadzwoniłam tam i zarobiki zgłosiłam przez telefon.
A jak mozesz jeszcze mi podpowiedzieć,czy jak sama odejde z pracy to moge starać sie o Jobseekers allowance.?
Czesc Tajchi to wszystko zalezy od tego jak dlugo pracowalas przed maternity, ale prawdopodobnie jezeli sie zwolnisz sama to nic ci nie dadza. Mialam juz kilka takich przypadkow i zawsze mowia ze musi zwolnic pracodawca.
 
Czesc dziewczyny, na poczatku witam nowe mamusie :-D
Ja niecale 2 tyg temu tez wyslalam wniosek na te 190f, ale tez narazie cisza. Dodam ze jak narazie nie mam NINu i tam pisali ze sie skontaktuja, ale jakos narazie cisza. Widze ze niektore z was dalej czekaja, czy ktoras uz otrzymala te 190f? I jak dlugo czekala? Pozdrowionka
 
bernadetka mam pytanko...otoz przyznano mi CHTC, przyslano ile i kiedy beda placic, i nie zaplacili za czerwiec (placa na poczatku m-ca), za to przyslali mi annual review pack. czy to ma cos wspolnego? zaplaca jak wypelnie??
 
czesc dziewczyny. jestem tu nowa i mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona.
matisek jak dostalam £190 po 3 tygodniach od wyslanego formularza. pieniadze byly na koncie zanim wyslali mi pismo ze mi przyznali.:-)
 
bernadetka mam pytanko...otoz przyznano mi CHTC, przyslano ile i kiedy beda placic, i nie zaplacili za czerwiec (placa na poczatku m-ca), za to przyslali mi annual review pack. czy to ma cos wspolnego? zaplaca jak wypelnie??
Czesc Myleene CHTC powinni ci wyplacic od dnia urodzenia malenstwa, sprawdz dobrze konto albo sprawdz czy w decyzji jest poprawnie wpisane konto jezeli jest ok to musisz do nich zadzwonic i zapytac dlaczego ci nie wyrownali, przy okazji od razu skladaj na becikowe bo zostalo ci bardzo malo czasu. Annual review jest po to zeby podac dochody za rok ubiegly i to tez masz czas tylko do konca lipca, ale nie ma to nic wspolnego z ta decyzja co ci przyslali.
Pozdrawiam buzka pa:-)
 
reklama
Dzieki kochane za podniesienie mnie na duchu....

no ale ja sobie tak wbilam w glowe ze nikt ani nic nie moze mi tego wybic... chyba oszalalam na tym punkcie.. przed ciaza ok 48 kilo no a teraz 58 kilo.... to szok juz bym przebolala ta 8 z tylu i zostala przy 50... ale nawet tego nie moge zwalic... no coz moze macie racje ze jeszcze mam czas ale ja nie mam co zakladac a dosc mam ubran ciazowych bo przeciez chodzilam w nich przez tyle miesiecy... wiec juz patrzec na nie nie moge...
 
Do góry