reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Asinka wspolczuje ci bardzo glupiej sasiadki.
Jezeli pobierasz CHB na swoje nazwisko wtedy panstwo pokrywa twoje skladki na NIN i liczy ci te lata do emerytury. Zeby tak bylo musisz do nich wyslac forme http://www.hmrc.gov.uk/forms/cf411.pdf. Jezeli twoj maz pobiera CHB nalezy zrobic transfer na ciebie ale nie pozniej niz do 5 lipca zeby zaliczyli ci caly rok. Masz tutaj cala broszurke na ten temat http://www.hmrc.gov.uk/forms/cf411-notes.pdf :-);-)
 
reklama
DSC_96981.jpg

DSC_96901.JPG

a oto moje dwa modele:-)
 
czesc dziewczyny, wybaczcie ze zaśmiecam Wam forum, ale jestem samotną mamą w St Albans i szukam innych mam żeby się spotkać przy kawie. Są może na tym forum jakieś msmusie z mojej okolicy? Mam 7 miesięczną córeczkę
 
Hej dziewczyny!
Medio - fajny bujaczek - muszę się zdecydować na jakiś, a co do Krzysia - też znam samych fajnych :tak:
Olinda - też fajna bujaczka, i zgadzam się co do głębokiego - mało się tego używa, ale ja i tak kupiłam coś takiego: 3w1
vector_lite_big_neoinfo_znaczki.jpg


Z Polski, wysłali na drugi dzień od wpłaty kaski, moja mama odebrała kolejnego dnia, wszystko sprawdziła przy kurierze - podobno bardzo fajne ustrojstwo :-)
Tylko nie mieli czerwonego fotelika, ale mama mówi, że ten błękitny, który w zamian wybrałam jest najładniejszy z całego zestawu :tak:
ESPIRO_NEO_03_bb.jpg


Wszystko razem znów zapakowała i wysłała mi tutaj - ciekawe ile będzie szło:confused:
Razem z przesyłkami wyszło mnie to nieco ponad 1300zł - więc cena bardzo przystępna :tak: A w ogóle na wózek zdecydowałam się po dogłębnych badaniach konsumenckich przeprowadzonych kilkanaście dni wcześniej - wzięłam taki który na różnych forach i stronach z ocenami miał najlepszą opinię :tak: Ale chyba już to pisałam :cool2:

Olinda, Melka - dzięki za namiary na podpaski i majty :-p

Fasoleczka - rozważ ten wózek z PL - podobno jest bardzo dobry - ale opieram się tylko na opiniach innych rodziców i teraz mojej mamy, która stwierdziła, że faktycznie jest stabilny i solidny - przynajmniej taki się wydaje, oczywiście wszystko wyjdzie w praniu :tak:

Asinka, szok:wściekła/y:, jak możesz to się wyprowadź, nie znoszę takich sytuacji, a i kłócić się też nie lubię, więc przy najbliższej okazji opuściłabym to miejsce ...

Melka, Fasoleczka - z tym zatruciem ciążowym to już zaczynam mieć schizy - wczoraj lekko spuchła mi prawa stopa - tak samo zaczęło się w ciąży z Alicją :crazy: ale mój mąż uważa, że wmawiam sobie i panikuję - dobrze, że dziś mam wizytę u położnej i lekarza to od razu powiem o tym symptomie. Poza tym trochę swędzą mnie piersi, szyja i palce - u rąk i stóp - i bardzo ciężko się w tych miejscach drapać - oczywiście naczytałam się od razu o cholestazie :rolleyes2:, ale myślę, że każda z Was reaguje nadmiernie jak zauważy u siebie coś dziwnego, lepiej to skonsultować w każdym razie. Zobaczymy co mi powiedzą dziś na wizycie...
 
hej laseczki
u mnie od 2 dni prawa stopa, kostka i lydka sa dwa razy bardziej spuchniete od lewej:wściekła/y: dziwacznie jakos:tak: o paluszkach serdelkach i buzi jak patelnia nie wspomne:zawstydzona/y:te upaly nie pomagaja niestety...
fasoleczka i lucin uwazajcie na siebie, na kanape odpoczywac i nogi do gory:-)
staram sie nie panikowac skoro cisnienie ok i tego bialka nie mam:tak:
ja juz jestem zdecydowana na wozek spacerowka i gleboki w jednym my M3z mothercare i czekam tylko jeszcze troszke, bo w ciagu najblizszych 2tyg maja zaczac sie wyprzedaze i mam cicha nadzieje na kupienie go taniej:-)
caly czas slysze ze sie nie uzywa dlugo glebokiego ale np moja siostra ma 2 miesiecznego bobaska ktory na dole i w ogrodku spi non stop w glebokim wlasnie, poza tym codzienne spacerki..... jak uwazasz kochana
bernardetka slicznych masz modeli:-)
asinka nie daj sie starej konfidentce! bardzo dobrze zrobiliscie:tak:
medio super ten lezaczek ale pewnie strasznie drogi?
 
Melka - wróciłam właśnie od położnej i też mam wszystko ok, ciśnienie 120/70 - u mnie ostatnio standard :tak: Białka w moczu nie ma, pobrali mi tylko krew do badań między innymi w związku ze swędzeniem, i kazali przyjść jeszcze raz za tydzień, oczywiście przez swędzenie, czyli jednak uważają na tą cholestazę! :tak: Cieszy mnie to :tak:

A te bujawki kosztują od 80 do 120F - więc myślę, że można się skusić :tak::tak::tak: Ja na 100% któryś leżak kupię :tak::tak::tak:
 
lucin@ fajnie ze u ciebie wszystko ok:-)
jak dla mnie to ten bujaczek troche duzo ale na pewno kupimy jakis lezaczek:tak:
wlasnie upralam wszystkie ubranka dla malego i zaraz biore sie za prasowanie:-) moze jeszcze spakuje torbe do szpitala:-D
milego dnia:-)
 
witajcie sloneczka!!!

No jednak wozek zostal zakupiony..bylam z mamus i siostra w sklepie i dorwaly jakis i bardzo im sie podobal....
ja to chcialam x landera zielone jabuszko z polski
Ale z drugiej stronki jak coreczke ubiore na rozowo to moze trossie smiesznie wygladac zwsciekla zielen i róz
....

Wozio mam sprawdzila swietnie sie prowadzi i wogole wiecie kobity z doswiadczeniem wiec zamowilam....
wyglada o tak..
..
MY CHILD VINTAGE CHIC 3 IN 1 CARRYCOT PRAM PUSHCHAIR | Double and Triple Travel Systems

najwazniejsze ze tani...no za 2 dzionki ma dojsc:)

a kosztowal 119.90 z przesyleczka razem 139.90


wlasnie mocze nozki w wodzie z sola i cytrynka tak mi kumpelka poradzila wiec co a teraz choppppppppppppp nozki w gore:sorry:
 
czesc dziewczyny,
powiedzcie mi prosze, jaki jest polski odpowiednik aptamilu ?
zostalo mi ostatnie opakowanie aptamil1 i boje sie, ze mi zabraknie:-(
 
reklama
Do góry