reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
junia21 wlasnie w tym problem ze musisz:

You, or your partner, must be getting one of these benefits:
  • Income Support
  • income-based Jobseeker’s Allowance
  • income-related Employment and Support Allowance
  • Pension Credit
  • Working Tax Credit which includes a disability or severe disability element
  • Child Tax Credit, at a higher rate than the family element (ostatnio bernardetka pisala ze to cos powyzej £1000)
Ja nie pobieram zadnego z tych zasilkow oprocz working tax credit wiec po porodzie dopisze malego do child tax credit i jezeli sie wyrobie w 3m-cach to zloze o becikowe:-)
 
Witaski:)
Do mnie przyjechała mama i dlatego rzadziej zaglądam
Kupiłam chustę i czasem noszę małego w chuście, bardzo to lubi.
Pozdrawiam Was gorąco.
 
Medio- mowisz ze kupilas chuste? powiedz jaka taka zwykla, z gumka, czy z kolkiem? bo ja uz jakis czas temu zastanawialam sie nad taka chusta, ale moja mama mi odradzala bo jej sie nie podoba. Za to moja kolezanka miala taka i bardzo chwalila. Chcialabym poznac twwoja opinie, no i gdzie ja kupowalas, tu czy w polsce? :-D wiem ze troche duzo pytan, ale w koncu moge kogos o to wypytac he he
 
Kupowałam w Polsce ale tu można tez przez internet kupić.
Ja mam taką jest to chusta tkana ELLAROO
wp-larae-mann.jpg

HPIM1567_sklep_m.jpg
 
Bernadetka, mam do Ciebie pytanie w związku z Tax Credit Renewal Pack. Dostałam to dziś i od razu rzuciło mi się w oczy, że na razie nie będę mogła zgłosić nowego dziecka, które urodzi się za miesiąc, bo żeby zostało uwzględnione, musiałoby urodzić się do 5 kwietnia 2009 - czy dobrze to rozumiem? :baffled:

Kurde :dry:
 
Lucin@ W formie Tax Credit Reneval Pack nie zglasza sie dzieci tam tylko masz podac dochody za rok 08-09. Jak urodzisz dzidzie to wtedy zglaszasz telefonicznie ze urodzilas i nic nie musisz wypelniac. Tak samo jest z Child benefit, jezeli juz pobierasz to dzwonisz do nich i zglaszasz, oni wysla ci jedna kartke do wypelnienia i tyle.
 
reklama
Do góry