reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Dziekuje Kobietki przyznaje ze slodkie sa te moje laleczki:tak::-)
A Olivka znowu miala atak bolu przez zabkowanie chyba jej teraz wychodza gorne jedynki jak dla mnie to troche za szybko tak strasznie plakala:-:)-:)-( ze musialam dac jej syrop przeciwbolowy bo zel na dziasla wogule nie dzialal :wściekła/y::wściekła/y: a orientujecie sie moze czy od zebkowania moze miec katarek bo mi wlasnie wydaje sie ze ten katar to przez to zabkowanie.
 
reklama
olinda - jakie swietne maluszki...

widze ze piszecie o kilogramach... ja przed ciaza wazylam 49 kilo 168 cm...
przytylam ok 19 kilo... teraz waze 59 kilo wiec jeszcze mi troszke zostalo... mam nadzieje ze szybko spale... mimelo juz 3 tygodnie od porodu... wiec mam jeszcze troszke czasu... juz nie moge sie doczekac az sie wcisne w swoje dawne rzeczy...
 
medio mieliśmy zarezerwowany pokój,a maluszka jeszcze wtedy nie było,byłam w 7 miesiącu ciązy jak bylismy w Paryżu,i nawet mi nie dokuczał mimo,że cały dzięń bylismy na noga.
olinda super dziewczynki
paula tez chudzinka z Ciebie, juz niedługo sie wciśniesz nie martw się. Suuper rodzinke masz
 
Czesc dziewczynki
Dawno juz do was nie zagladalam, ale dopiero teraz zaczynam wracac do normalnego trybu zycia. Nasza Majeczka wywrocila nam wszystko do gory nogami. Ale juz jest ok. Maja slicznie rosnie wazy juz okolo 5,5 kilo i wlasnie jutro skonczy 10 tygodni, jest przecudna, juz sie smieje, gawozy i wszyscy sie nia zachwycaja. Bylismy juz z nia w Polsce na komuni naszych chrzestnic. Lot zniosla calkiem dobrze tylko w tamta strone zwymiotowala na mojego M i on i ona musieli sie przebierac w samolocie, bylo calkiem zabawnie.
Pozdrawiam wszystkie nowe i te calkiem nie stare jeszcze mamusie, zycze milego dlugiego weekendu.:-);-):-D
 
olinda- bardzo możliwe, że maleńka ma katarek na ząbki moi chłopcy też zawsze wtedy byli zakatarzeni, a Alusiowi kilka razy przeszło w zapalenie ucha:szok:, to dopiero był ból.
bernardetka witaj z powrotem:-).
A co do wagi to przed pierwszą ciążą ważyłam 55kg przy wzroscie 167cm. Teraz rok po drugiej ważę 53kg, ale brzuszek nadal pozostawia trochę do życzenia:no:.
buziaczki laseczki:-).
 
a orientujecie sie moze czy od zebkowania moze miec katarek bo mi wlasnie wydaje sie ze ten katar to przez to zabkowanie.

Niektore dzieciaki maja katar szczegolnie jak wychodza trzonowce. James jakos bezkatarowo przeszedl 6 pierwszych zeboli ale teraz jest katar i podejrzewam ze zwiazany wlasnie z trzonowcami.
6 miesiecy to nie za wczesnie - to chyba przecietny wiek na pierwszego zeba
 
Witam po bardzo długiej nieobecności:)
Dziewczyny mam pytanie wyjeżdżam w połowie czerwca do PL z dzieciaczkami na 2 miesiące.Jak wyglada sprawa z załatwieniem takiej karty która jest potrzebna gdybym musiała iść w Polsce do lakarza.To chyba brytyjski odpowiednik EKUZ.Jaki jest adres tej stronki gdzie mogę taka kartę zamówić i ile się na nia czeka? Gdzieś na tym forum już o tym czytałam ale teraz nie mogę znaleźć a to pilne:)
 
Berandetta śliczna Twoja mała!
Nikado ja taką kartę zamawiałam przez internat dla nas, a dla małego jeszcze nie mam.
 
My własnie myslimy aby gdzies pojechac sobie na niedziele i poniedziałe taka ładna pogoda może Wali lub Szkocja ale jeszcze zobaczymy jak to wyjdzie z tych planów naszych. Zdam relacje jakby wypaliło.;-)

knikado https://www.ehic.org.uk/Internet/home.do ale z tego co pamietam to przez neta nie mozesz zamówić w momencie kiedy masz juz swoja, gdybyśni emiał i wyrabiała sobie i dziecku to ni ema problemy zrobisz to online,ale jak tylko chcesz dla dziecka to nie da rady,ale sprawdz.
Następna możliwość to idz na poczte i poproś o ten druczek do European Health Insurance Card "EHIC" wypełnij i wyslij ja tak zrobiłam,czekałam ok miesiąca na kartę
bernadetka witamy,dobrze,że wszytsko odbyło sie dobrze podczas lotu
 
reklama
Medio , Tajchi dziękuję za info:)
Ja jeszcze nie miałam takiej karty więc zamówię przez internet i dla siebie i dla dzieciaków:)
 
Do góry