reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

a jakie tabletki bierzecie? mi gp wypisal NORIDAY, ja nigdy wczesniej nie stosowalam tabletek, od kad jestem z moim m to nie stosowalismy zadnych srodkow antykoncepcyjnych, ale tydzien temu dowiedzialam sie ze moje kolezanki sa w ciazy:szok::szok::szok:, jedna ma synka 6 miesiecy a druga 9 miesiecy, wiec popedzilam do gp co sil, bo nie chce miec teraz drugiego dzidziusia:no:! w planach mamy drugie dziecko dopiero za ok 2lata moze pozniej :-) na pewno nie chce przestac na jednym :-), ale w sytuacji jakiej tu jestem, nie dalabym sobie rady sama z 2 niemowlaczkow, m caly dzien w pracy, a mamusi tu nie mam

no wlasnie Olinda co to za zastrzyk?
ja tez mam schize ze przytyje po tablatkach, dlatego caly czs sie kontroluje na wadze i w lustrze :-D
znajoma w PL zrobila sobie implant, w ciagu 3miesiecy przytyla 15kg!!:szok: masakra

no to mi jeszcze zostalo jakies 1.5tg i mozemy zaczac sie przytulac :-):-):-)m juz sie nie moze doczekac :-Dale jest cierpliwy :tak:i to sie chwali ;-)
 
reklama
medio dzieki, zobacze jak mi pojdzie z tabletkami, jesli cos nie tak to poprosze o zastrzyk....a co do sterylizacji, to moj jak uslyszal co planuje mu zrobic, to mialam gadane przez kilka dni....

poradzcie mi jaka niespodzianke i prezent mozna zrobic na pierwsza rocznice slubu.. zostalo mi tylko 2 tygodnie
 
Karolinka577- opisalam wszystko na poprzedniej stronce musialas niedoczytac:tak:

Myleene nie mam pojecia ja to slaba jestem w takich sprawach :-:)tak: ale moze dziewczyny cos podpowiedza. A jesli chodzi o sterylizacje mezow to moj M pierwszy wpadl na ten pomysl stwierdzil ze jemu to nie bedzie przeszkadzac ale ja doszlam do wniosku ze puki ja moge cos brac i nie ma zadnych skutkow ubocznych to nie bedziemy stosowac tak drastycznych metod ale jak napisalam wczesniej za pare lat wrocimy do tego tematu:tak::-D
 
Myleene nie bój sie wagi,każda to przechodziła,ja dopiero po pół roku w miarę doszłam do siebie, w miarę, bo jeszcze 3 kg zostało.
A co do rocznicy to my razem z M zafundowaliśmy sobie wycieczke do Paryża,i było super. Koszta nie były takie straszne bo pojechalismy naszym autem,doszły koszta hotelu ok 90euro za noc i jedzenie w knajpie i jakis tam zwiedzanie 50 euro na dwoje był dwudniowy autobus tz. przez dwa dni mogłas do niego wsiadac i wysiadać na każdym przystanku było cos do obejrzenia, obwoził nas po najwazniejszych atrakcjach Paryża,polecam
Olinda jakas ty chudziutka ja nigdy tyle nie wazylam przy wzroście 173cm zawsze było 63-65 teraz jest 67kg.
karolinka ja czekałam 7 tyg.do przytulania:-D
 
Olinada sorki, coś mi się pomyliło, myslałam,że o Olunię chodzi.
Tajchi a jechaliście w ciemno czy mieliście zarezewowany hotel wcześniej?
A maluszek był z WAMI? Jak tam to jak zniósł podróz?
 
fb51ddabad.jpeg


A to moje dziewczynki :))))
 
Olinda ale one cudne, Ola widać taka poważna strasza siostrzyczka, nic tylkocałować takie Laleczki.
 
reklama
Do góry