reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witam dziewczyny:-D

Ja natomiast boje sie wejsc na wage, zebym totalnie sie nie zalamala:no: Wiec nie wiem ile juz zgubilam po porodzie, jesli cokolwiek zgubilam. Tak bym chciala wazyc jak olinda z 55 kg. Mam psychoze na punkcie odchudznia, przestudiowalam wszystkie diety, ale majac male dziecko trudno jakas stosowac.
Tak bardzo chcialabym pozbyc sie oponki na brzuchu i spalic tluszczyk z ud:szok:
 
reklama
Myleene ja tez bym chciala zgubic brzuszek nie tyle schudnac co zeby sie poprostu schowal bo czasem mam wrazenie ze tak sterczy jakbym byla w 4 miesiacu ciazy:szok::zawstydzona/y: i nie wiem jak to zrobic chyba sobie kupie pas zciagajacy moze troszke pomoze bo na cwiczenia jestem za leniwa:tak::-D:-D
 
Olinda ja rówież marze by wazyc tyle co Ty, ale powolutku będę próbować.
Myleene ja tez mam obsejse na punkcie wagi, jakoś damy radę, trzeba tylko zachować spokój, co do oponki na brzuszku, tez ją mam i trudno w końcu drugie dziecko urodziłam, może kiedyś zejdzie.
 
hej:)
ostatnio malo mam czasu by wejsc na bb i podczytac, teraz maly spi wiec korzystam z chwili:-) maly jest kochaniutki, pomimo tego ze nie wysypiam sie przez niego:-D od narodzin przytyl 1100 gr, czyli wazy teraz 4700:-) ma tylko problemy z oczkiem, zrobila mu sie taka gorka w wewnetrznym kaciku oka i tak ma juz ze dwa tygodnie:zawstydzona/y: bylismy z tym w szpitalu i kazali przemywac przegotowana woda ale to chyba nic nie daje...:-( we wtorek idziemy do gp i zobaczymy co powie:zawstydzona/y: poza tym maly rozwija sie dobrze, zaczyna podnosic glowke jak lezy na brzusiu, a jak go podnosze do odbicia to juz prawie sztywno trzyma:-)
a co do mojej wagi to nie wiem ile waze bo nie mam wagi w domu:sorry2: tylko dziwne bo brzuch mam bardziej plaski niz przed ciaza i boczki mi zniknely...:sorry2: wiec sie ciesze:tak:
pozdrawiam was wszystkie:-):-)
 
Kobietki milo mi ze uwazacie ze dobrze waze i ze wy tez tak chcecie :tak: bede za was trzymala mocno kciuki napewno sie uda tym bardziej ze przeciez niedawno rodzilysmy. A tak zmieniajac temat Ola od wczoraj ciagle kicha i ma maly katarek i zebym miala wesolo Olivka dzisiaj tez dostala:-( narazie popsikalam jej woda morska i nie wiem czy cos jeszcze moge jej zaaplikowac macie jakies rady zeby szybko jej przeszlo.

Buziaki
 
widze ze nie tylko ja mam psychoze na punkcie odchudzania :-D
przy wzroscie 158cm wazylam 48-49kg teraz 56kg, ale pocieszam sie ze z 1,5kg waza moje piersi wiec zostalo mi do zrzucenia jakies 5,5kg :-D:-D:-D
Olinda ten pas sciagajacy co masz na mysli to jakis specjalny poporodowy czy mowisz o takich zwyklych majtach wyszczuplajacych?:-) bo takie majty to mam i uzywam ale nie wiem czy to cos pomaga :baffled:
najchetniej to bym na diete przeszla, ale jak tu sie odchudzac jak maly cyca ciagnie to juz biedak wogole by glodny byl :zawstydzona/y:
a mam takie pytanie z innej beczki, kiedy zaczelyscie sie przytulac z mezusiami? czekalyscie az minie 6tg pologu, bylyscie u lekarza? bylam u lekarza po tabletki antykoncepcyjne, wypisal mi recepte na 3 miesiace, ale nic wiecej nie mowil, a ja bylam taka zakrecona ze zapomnialam zapytac czy juz mozna ;-)
 
Karolinka577- my jak dobrze sobie przypominam to tak 5-6 tyg po porodzie zaczelismy ja bylam po cearce wiec to wszytko bylo powolutku i stopniowo i tez miaam tabletki na 3 miesiace a teraz wzielam zastrzyk i na 3 miesiace mam spokoj bo nie lubialam brac tabletek ze wzgledu na postepujaca skleroze :tak::-D:-D:-D
 
Karolina -Ja po 9 tygodniach zaczęłam, a żadnych środkó antykoncepcyjnych nie używam, zresztą nigdy nie używałam żadnych specyfików.
Olinda najlepiej próbuj domowych sposobów, babcinych, póki nie ma gorączki lepiej unikac chemii, może soczek z malin,mleczko z miodem.
 
karolinka wiec musze sie pochwalic, wczoraj byl moj pierwszy raz z mezem od czasu porodu (a minelo 7 tygodni), ale jakos tak dziwnie bylo, bo strasznego stresa mialam, ze mi cos tam peknie...:angry:panika
w pon bylam u gp i dal mi tabletki anty na 3 mce,ale nie wiem jak sie za nie zabrac, bo nigdy nie stosowalam, a jak wspomnial, ze tyje sie od nich, to w ogole padlo mi na mozg...gp nic nie wspominal kiedy mozna zaczac sie przytulac:-), tylko midvife kiedys w:no:spomiala, by poczekac do 6 tyg

olinda a co to za zastrzyki:confused: bo ja tez mam skleroze
dziewczyny mowicie o specjalnym pasie czy control pants:dry:, bo one nie pomagaja, tylko sciskaja brzuch
 
reklama
Medio- tylko ze mi chodzi o Olivke bo Ola to juz prawie go nie ma daje jej tylko witaminki i dzisiaj muwila ze w przedszkolu juz jej nie lecialo na szczescie a Olivce psikam woda morska zeby jej udroznic nosek narazie nie jest zle i mam nadzieje ze jej przejdzie tak szybko jak Oli:tak:

Myleene- no ja myslalam o takim pasie sciagajacym i myslalam ze ten tluszczyk troche sie wklesnie. A te zastrzyki nazywaja sie DEPO-PROVERA ja na poczatku bralam z tym skladnikiem tabletki zeby sprawdzic czy nie mam skutkow ubocznych czyli tycie czy bole glowy ale bylo wszystko ok wiec teraz wzielam zastrzyk bierze sie go raz na 3 miesiace zreszta duzo rozmawialismy o antykoncepcji z naszym GP i to nam polecila najpierw tabletki zeby w razie czego mozna bylo odstawic a potem zastrzyk i bierze sie go w pierwszych dniach miesiaczki ja jestem zadowolona no jeszcze myslalm zeby meza wysterylizowac ale to moze za pare lat :tak::-D:-D
 
Do góry