reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Ja równiez miałam różnice ok 2-3 tyg. ( w 34 tyg.) usg nie jest wiarygodne w ocenie wieku ciąży w tych tygodniach, tylko na początku tak do 14 tyg. są najmniejsze odchylenia.

Medio a urodzilas w wyznaczonym terminie czy wczesniej, bo jezeli mam czekac do mojego terminu na marzec to chyba urodze jakiegos kolosa w 6 tygodni to jeszcze z 1.5 kg przybedzie nie bardzo mi sie to usmiecha:no:, a tak pozatym chcialabym urodzic pod koniec lutego bo wtedy sa moje urodziny:-);-).
Tajchi ja tez czekam z utesknieniem, jak tam twoj maluszek juz mu lepiej?
 
reklama
BERNADETKA mój dalej zasmarkany złości sie jak mu daję cyca bo nie może jeść,no i od środy nie zrobił kupki,co mnie troche martwi:wściekła/y:na razie nie boli go brzuszek ani nie jest marudny z tego powodu,ale to chyba troche długo, jutro mam spotkanie z pielęgniarką taby mi wypełniła ta forme do SSMG to spytam jej,może coś poradzi
 
Tajchi zapuszczaj mu te wode morska ona nie zaszkodzi a troche pomoze, a z kupka sie nie martw, moja corcia jak byla taka to potrafila nie robic kupki przez 10 dni, ale jak bardzo cie to martwi to mozesz zrobic mu lekka lewatyke, wiesz woda z mydlem i wszystko pojdzie. Zycze zdrowka i powodzenia.
Moj Alan dzisiaj sie rozchorowal i nie wiem co zrobie z nim jutro, bo mam wizyte w szpitalu z midwife, a mi chyba dzisiaj odszedl czop, nie wiem na pewno bo ostanio rodzilam 7 lat temu, ale to bylo cos takiego jak bialko jajka kurzego, poczekam jeszcze troche i najwyzej pojade do szpitala.
 
Ja urodziłam 3 dni po terminie wg daty z usg a 2 dni przed terminem wg daty od ostatniej miesiączki.
Skoro odszedł Ci czop to może byc tuz tuz.Sorki ale nie pamiętam masz w brzusiu córcię czy synusia? Zdrówka życze dla Alanka.
Jak patrze na suwaczki to masz juz 12 córcię i 7 letniego synka tak?
 
Medio tak mam juz corcie i synusia w oczekiwaniu jest corcia znowu Maia lub Maya jeszcze nie wiem a moze Maja, Sandra mowi zeby nie dawac jej na imie przez "j" bo beda wolac tutaj na nia "Madzia". No i chyba nie wytrzymam do czwartku na przyjazd mamy, chociaz jeszcze nic nie wiadomo, narazie nie mam zadnych skurczy.
 
Tajchi zycze zdrowka maluskiemu.....
a herbatke koperkowa probowals????
nie nie ozna takiemu malemu jeszcze dawac cio?
musze jescze poczytac i dzieciach )))
 
dzięki fasoleczka herbatki to ja pije nie kacperek dla niego kupiłam taka uspokajającą Hipp jest tam mieszanka różnych ziółek ale na kupke nie pomaga:no:

medio bernadetka ale Wam sie zbiegły daty narodzin Waszych pociech
 
reklama
Dzień dobry w ten śnieżny poranek :tak:
Medio nie karmię już piersią pokarm mi bardzo szybko zanikł mimo starań a Olivka śpi pół nocy w łóżeczku a potem z nami ale w łóżeczku śpi bardzo ładnie przeważnie do 3-4 a później budzi sie co jakies 2 godz. A jak Karolek??? No i jak Krzyś pomaga opiekować się braciszkiem?????
Tajchi a co u Ciebie już lepiej z katarkiem ?????
 
Do góry