reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Już niedługo zleci szybko, choc teraz pewnie się wam bardzo dłuży nasze Cięzaróweczki Monika1213 i asinka z:)
 
reklama
Trzymam za was kciuki ciężaróweczki żeby szybciutko minęło jak chodziłam w ciąży też mi się dłużyło a teraz z perspektywy czasu to wydaje mi sie że śmignęło nie wiadomo kiedy u was będzie to samo
 
Ostatnia edycja:
Medio- ja już podziękuje wszystkich mam w domu:tak::-D:-D:-D:-D:-D chyba ze sie przytrafi to będzie ale nie mamy w planach trzeciego maleństwa. A jak u Ciebie będzie trzecie ( córcia ) ????????
 
Byłam z Olą dzisiaj na spacerze wróciła cała mokra nawet majtusie miała mokre od tych śnieżnych harców. A jaka szczęśliwa. Porzucała we mnie śniegiem, wytarzała się po wszystkie czasy ale bałwana to nie ulepiłyśmy. Chyba jutro nadrobimy:-D
Monika jak tam twój cukier? Jak się czujesz?
 
dzięki dziewczyny mam nadzieję że to faktycznie juz jak z górki poleci

Asinka stosuje dietę wg zaleceń lekarza z Polski i niestety schudłam a ponoć nie powinnam ,mierzę cukier 4 razy dziennie ,niestety na czczo mam za wysoki resztę staram się jakoś kontrolowac ,a najsmieszniejsze jest to ze wg norm angielskich nie mam i przez ostatnie trzy miesiące nie miałam cukrzycy :szok: i bądź tu mądry






 
Monika1213 to rzeczywiście człowiek może zwariować w PL ma cukrzyce a tu nie:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: tutaj to wszystko mają na odwrót ja teraz też jak będę z małą wPl to pójdę do pediatry niech ją przebada dla mojego czystego sumienia bo jakoś im tu nie wierzę. Dbaj o siebie
 
Olinda nie wiem, może sie skuszę, ale po dzisiejszej nieprzesanej nocy to mam wątpliwości.
 
Czesc mamuski :-)
Oj ostatnio rzadko zagladam, w ogole na wszystko brakuje mi czasu....sorki....:sorry2:
A tu widze, ze medio i Olinda namyslaja sie na trzecia dzidzie...?:szok::szok::-) Fajnie!:tak::-)
A poza tym co tam u wszystkich? Jak zdrowko?
Ja to choruje niestety, chyba juz schodze z tego swiata....:-p;-), ale postanowilam jeszcze tu Was odwiedzic...
Pozdrowiaski dla wszystkich....
 
reklama
Alex co Ci jest Skarbie?
A Ty nad drugim bobasem sie nie zastanawiasz?
Zaglądaj do nas częściej.
 
Do góry