reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

witajcie kochane....

wlecialam sie pochwalic..)))))))))

dzisiaj mialam usg i jest dzidzia:
):-):-):-):-)
Ma 10.4 cm hehe ale sie ciesze az mi sie lezka w oku zakrecila ....
Krewke tez wzieli 4 ampulki...
teraz tylko w 16 tyg...badanie krwi na syndrom downa-mialyscie to?

buziok ..

kolorowych..
 
reklama
A mój mały zasmarkany, poszłam wczoraj tak z buta na GP przyjeła mnie ale jaki wykład dostałam,że następnym razem mam dzwonić bo ona nie ma czasu i wogóle i dla nich jak zwykle jest zdrwoy to sie zdarza,że dziecko ma katar i kaszel - tak powiedziała i dostał kropelki do nosa:no::no:
fasoleczka gartuluje.

Badanie na syndrom downa to ma się jak sie chce ,ja takiego badania nie brałam, bo dla mnie dziecko to dziecko i tak bym nie usunęła. No ale warto zrobic i wiedziec na czym sie stoi, póżniej jakby wyniki były nie bardzo (odpukac Tobie sie to nie przydazy) robia dodatkowe badania, o tym więcej ci moze Olinda powiedzieć z tego co kojarze to chyba Ona miała
asinka no juz niedługo, niedługo:tak:
 
Dzień dobry:-)
Fasoleczka GRATULACJE dbaj o siebie i dużo spij bo później to możesz zapomnieć o wysypianiu się :tak::-D:-D:-D Tajchi ja nie robiłam tego badania podeszłam do sprawy tak samo jak Ty co ma być to będzie a poza tym bałam się tego prawdopodobieństwa że będę sie martwić na zapas a nerwy w ciąży mało wskazane:tak: ale napewno Medio robiła to badanie
a u mnie po staremu tygodnie mi lecą nie wiem nawet kiedy Olivka rośnie już niektóre ciuszki musiałam odłożyć bo za małe :szok::-D no i dzisiaj pięknie spała bo od 22 do 4 30 oby tak już zostało
Tajchi dużo dużo zdrowka dla synusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Tak ja robiłam to badanie, i w wyniku podają prawdopodobieństwo wystąpienia zespołu downa u dziecka, jak jest wysokie to zalecają amniopunkcję.

Fasoleczka super, gratulacje!
Tajchi zdróweczka dla Kacperka!
Olinda to slicznie, oby tak dalej, a w nocy karmisz piersia, czy mała śpi w łóżeczku grzecznie czy chce z Tobą?
 
olinda,a ja myslałam ,że robiłas może mi się pomyliło z Mediosorki:zawstydzona/y:,dziekuje za zdrówko dla synusia mojego
medio dzięki za zdrowko dla Kacperka:tak:

Jeszcze mu niestety nie przechodzi smarka cyca nie moze jeść wpuszczam mu soli fizjologicznej na troszke pomaga ale nie na długo:wściekła/y:
 
Mój Lolek też czasem ma lekko zatkany nosek , szczególnie wtedy gdy zakrztusi się pijąc, i mu mleko przez nosek wylatuje, późneij ma gilki i przeszkają mu gdy je z piersi, co mogę to mu czyszczę, ale nie darady wszystkiego jak coś głeboko siedzi.
 
czesc dziewczyny
Jak moge cos doradzic to kupcie dla swoich maluszkow wode morska w sprayu (sea water). Ja to stosuje u moich dzieci od urodzenia i sprawdza sie do dzisiaj, nie szkodzi na sluzowke noska a wyplukuje wszystko co zalega, tylko po podaniu nalezy wyszyscic nosek gruszka, bo starsze to juz same smarkaja.:-)
 
A tak poza tym bylam wczoraj u gina polskiego bo zaczelam sie martwic ze juz mi sie skurze zaczely. Po zbadaniu okazalo sie ze praktycznie to moge juz rodzic:tak: na USG wyszlo ze mala ma juz 3kg a juz jestem w 37 tyg, nie moge pojac skad taka rozbieznosc bo to jest prawie 3 tyg roznicy:szok:, ale ja od poczatku mowilam ze wedlug mojej tajemnej wiedzy termin bedzie na 25 luty a nie 15 marzec:-):-D:tak:, a tak poza tym brzuch mi juz opadl, ze wydaje mi sie ze za chwilke go zgubie:-D:-D. Wszyscy znajomi mowia ze nie wytrzymam do konca nastepnego tygodnia. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, dzisiaj spakowalam walizke do szpitala, prawde mowiac nie bardzo wiem co sie tutaj bierze ale spakowalam na wyczucie;-):tak:.
 
Ja równiez miałam różnice ok 2-3 tyg. ( w 34 tyg.) usg nie jest wiarygodne w ocenie wieku ciąży w tych tygodniach, tylko na początku tak do 14 tyg. są najmniejsze odchylenia.
 
reklama
Do góry