reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Medio- o, to widze wazny dzien Karolkowy byl....:tak::tak::tak: Brawo! Ogromne gratulacje!
A zdiecie sliczne, tak ladnie wszystko widac. Mnie tak robili, ze tylko kawalek widac, albo od tylu i nic nie widac :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, a to takie wazne pamiatki. No coz, bylo minelo, trudno... A dla Was duuuzo zdrowka....:tak::-):-)

A do mnie ciocia i kuzynka przyjechaly na tydzien, wiec zabawiam towarzystwo i na zagladanie tu mam malo czasu- mam nadzieje, ze wybaczycie...:sorry: Ale wszystko pozniej nadrobie....:tak:

Milej nocki...:-)
 
A mam jeszcze jedno pytanie. 6 tygodni po porodzie idzie sie na wizyte do gp, wybieram sie niedługo. Czy ta wizyta nazywa sie check up czy cos mi sie pomylilo:baffled: pytam bo nie wiem co powiedziec jak bede sie rejestrowac:baffled:
 
ja wpisałam swoje dane i jak pokazało sie podsumowanie to było też zapytanie o partnera i dzieci ,wystarczy kliknąć i pokaże się stronka do wpisania danych dziecka






 
anoli84--slonko niestety nie moge ci pomoc bo nie mam o tym jeszcze zielonego pojecia.... dzidzia przesliczna.........xxx

a co do larty to maja byla darmowa a moze cosik sie zmienilo bo ja juz dawno robilam.....?

Ciesze sie strasznie bo 3 dni i usg:)))))))))))))))
a dzisiaj o dziwo polozna zadzwonila i bardzo jej zalezalo na wizycie mialam przyjsc do przychodzni...ale godzinke po tym powedzilaa ze ona wleci za jakies 10 min....
a po co????? Wypelnic o konca karte ciazy......bo nikt tego nie zrobil...a za 3dni szpital i moze miala pelne majty...ze jak to prawie 15 tyg w ciazy i nic mi nie wyjasnili.....
juz nie wspomne ze nawet 1 ulotki nie dostalam:(((
 
Monika- Tajchi ma racje jezeli masz juz swoja karte to dodac dziecko mozna tylko tel lub forma papierowa ale ja sprobowalabym zrobic renewal moze sie uda zrobic online, nie jestem pewna. Jezeli robisz karte po raz pierwszy to mozna wtedy wpisac wszystkie dzieci , meza i nawet rodzicow jak chcesz.
Pozdrawiam wszystkie ciezarowki, jak sie czujecie bo ja sie nie moge juz doczekac konca zostalo mi okolo 6 tygodni(mam nadzieje ze wczesniej urodze). Za poltora tygodnia przyjezdza moja mama i wtedy zrobie sobie luz calkowity od starszych dzieci.
 
pewnie dlatego mnie się udało ,bo kartę robiłam sobie pierwszy raz ,wiem że jak znajomy zmieniał adres to wtedy mógł dopisać dziecko ,;-)






 
Wezwałam dziś helth visitor by sprawdzić Karolciowi wagę, bo tak mocno ulewa.
No i przybrał w 5 dni 240 gram, waży juz 5600, powiedziała,że chyba za często i za duzo je mam mu robic przerwy, a jak by chciał to dawać i się nie przejmować,że ulewa.
 
reklama
witajcie slonka....

mnie od wczoraj strasznie boli zab:(normalnie az o 4 am sie obudzialam z bolu i mi raczka zdretwiala....
wizyte u dentysty mam jutro a usg pojutrze
myslice ze moge wyrwac zeba czy lepiej poczekac po wizycie w szpitalu?bo maja mi krew pobrac?

a pamietam ze kiedys chciaal oddac krewke to mi powedzieli ze jak nawet mialam blombowanego zabka to mi nie wezma musze odczekac jakos 1 miesiac...moze to inaczej teraz..
 
Do góry