reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Dziewczyny może wiecie coś na temat kart ubezpieczeniowych na wyjazdy zagraniczne bo słyszałam, że można sobie takie wyrobić i w razie konieczności korzystać z darmowej pomocy lekarskiej za granicą:confused:
 
reklama
tak sa takie karty... niebieskie jak do bankomatu... placisz za nia 9F.... my ostatnio wyrabialismy bo lecimy do PL... tam napisane sa twoje dane osobowe... mozesz wyslac zgloszenie przez internet... www.mamatata.co.uk lub www.dzieciak.co.uk zobacz na tych stronkach cos powinno byc...powodzenia i pozdrawiam...
 
Witam dziewczyny
Medio gratuluję slicznego synka i fajnie że sie nie obudził przy polewaniu wodą.
Ile cie wyszły chrzciny w UK jesli można wiedzieć?
mamunia fasoleczka paula dzięki dziewczyny,że mi przypomniałyście o tej karcie,ja juz ją mam tez nic nie płaciłam,ale musze wyrobic dla synusia bo 20 lutego jedziemy do PL,ale online nie mozna dla dziecka trzeba zadzwonic lub wziąc druk z poczty i wysłac.

u mnie ogóle bez zmian mały tylko troszke więcej zaczyna jeść, albo ja mam mniej pokarmy cyc mu juz nie wystarcza nie za każdym razem ale co drugie trzecie karmienie po cycu musze dac mu butlę, wtedy po jedzeniu ładnie sobie gaworzy smieje się mama szczęśliwa i dziecko szczęśliwe:tak:
 
ja robilam online i niestety placilam przyslali mi ja jakies 3 tygodnie temu...zaplacilam 9F... a i zrobilam bez problemu dla dziecka przez neta...
 
Czesc dziewczyny
Widze ze macie problemy z karta zdrowia. Na pewno jest ona bezplatna i mozna ja zrobic samemu online link do strony to:
https://www.ehic.org.uk/Internet/home.do
wystarczy kliknac na dole apply now.W jednej aplikacji mozna wpisac wszystkich czlonkow rodziny.
Przysylaja w ciagu 7 dni.
Karta przydaje sie do naglych wypadkow za granica ale nie do regularnego leczenia.
Pozdrawiam
 
reklama
oj z ta karta to niestety nie można dodac dziecka poniżej 16 roku życia przynajmnie online się nie da.
Trzeba zadzwonic lub iśc na pocztę po aplikacje,ja dzis byłam ale była olbrzymia kolejka a Pani która siedziała z boku i przyjmowała ludzi którzy chceli sobie otworzyć konto w Post office była zbyt zajęta aby przynieść ta aplikacje i kazała mi stanąć do kolejki:no:
a w sumie to dziewczyny nie wiem czemu Wy płaciłyście za to może teraz tak zrobili bo wczesniej tak nie było:no:
 
Do góry