reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Chciałam sie zwrócic do was o pomoc, bo nie wiem co robic. Mamy problem z pepuszkiem naszej córci. Połozna niby wczoraj go oglądał i powiedziała ze wszystko jest ok, tylko ze powinien juz odpasc. Niczym go nie przemywałam bo mi w szpitalu powiedzieli ze nie trzeba. A wczoraj wyczulismy brzydki zapach z niego. To chyba nie jest normalne. A jak wyglądały pępuszki waszych maleństw?
 
reklama
anoli84- ja miałam to samo niczym nie kazali przemywac a i połozna mówiła ze goi sie bardzo dobrze a jak odchyliłam dzień pózniej to zobaczyłam jakby tam cos gniło i smierdziało na szczescie mialam w domu spirytus po rozrobieniu przemywałam pepuszek przy kazdej zmianie pieluszki i po 3-4 dniach odpadł. takze zalecam spirytus. pozdrawiam
 
anoli- wiesz moj synek mial go prawie 4 tygodnie..ale przemywalismy go platkami nasaczonymi spirytusem... a jak tego zabraklo to samym spirtyusem na patyczku do uszu.. wszedzie i z karzdej strony go odginalismy aby przecierac..i nie bylo problemow sam odpadl..
 
Dzięki dziewczyny zdobyłam spirytus od kolezanki i bedziemy przemywac. Mam nadzieje ze lada dzien odpadnie i wszystko bedzie ok.
 
DZIEŃ DOBRY:tak: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU !!!!! MY SYLWESTRA BYLISMY W DOMKU POSIEDZIELISMY SOBIE DO 2 I DO SPANKA MAM NADZIEJE ŻE ZA ROK SIĘ JUŻ WYSZALEJE NA JAKIEŚ ZABAWIE.
MEDIO A CO U CIEBIE , JAK KAROLEK????

TERAZ PRZYSZŁA KOLEJ NA MNIE ŻEBYŚCIE MI DORADZIŁY KOBIETKI CZY PRZEMYWACIE CZYMŚ JEZYCZEK MALEŃSTWA BO MOJA OLIVKA MA TAKI BIALY NALOT NA JEZYKU OD MLEKA WCZESNIEJ JEJ SIE WYPŁUKIWAŁ JAK PIŁA HERBATKE A TERAZ MA TEGO NAPRAWDE DUŻO I HERBATKA NIE CZYSCI DO KONCA . DORADŹCIE PROSZE BO MAM WRAZENIE JAKBY JEJ TO PRZESZKADZAŁO ALBO BOLAŁO.

MIŁEJ NIEDZIELI ŻYCZYMY
 
Olinda to pleśniawka niewiem czy są skuteczne i dostepne środki tutaj ja osobiscie nie toleruje farmakologii o ile nie zagraza zyciu i mi poradzila starej daty polozna zeby zmoczaną pieluszka moczem dziecka wypedzlowac buzie znika momentalnie :)

acha pleśniawka boli maluch moze niechcec pic i jesc z goraczka wlacznie ;(
 
olinda- kochana to plesniawki!!! moj mayl tez tak mial poszlam do pani doktor ktora przepisala mi duzo lekarstw ale nie pomagaly.. ale pewnego dnia przyszla do mnie moja ciocia ktora jest polozna i powiedziala mi abym przemywala moczem dzidzi swiezo zrobionym po kapieli na pieluszke tetrowa... moze to ochydnie brzmi ale pomaga w 100% malemy po 2 dniach znikly nic tak nie pomoglo jak to..polecam.. no i sie juz nie pojawily..
 
anoli mojemu małemu pępuszek odpadł po 3 dobach bez mycia i przemywania,sam odleciał
olinda paula ma racje z tą pieluszką tez słyszalam o tym,że trzeba przemywac pleśniawki moczem maluszka
 
reklama
Cześć Mamuśki!
Anoli! Moim maluchom pępuszki odpadły dokładnie w 7 dobie i zgodnie z zaleceniem położnej niczym nie przemywałam ale Alexowi (mojemu starszemu synkowi) tuż przed odpadnięciem zaczął brzydko pachnieć. Jednak zanim zdążyłam coś z tym zrobić, to pępuszka już nie było. Wam życzę tego samego:-) Powodzenia!
 
Do góry