reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witam noworocznie:) Mam pytanie kiedy mialyscie scan polowkowy? ja jestem teraz w 19 tyg i jeszcze nie dostalam listu ze szpitala z data scanu. Moze powinnam zadzwonic do nich i sie przypomniec?
 
reklama
Witam noworocznie:) Mam pytanie kiedy mialyscie scan polowkowy? ja jestem teraz w 19 tyg i jeszcze nie dostalam listu ze szpitala z data scanu. Moze powinnam zadzwonic do nich i sie przypomniec?

tak powinnas zadzwonic mi tak kazali ze jezeli sami nie wysla to mialam zadzwonic ...
 
Agata wow!!! to sie pospieszyli:tak: U mnie wszystko wysylaja na ostatni moment. Pamietam na pierwszy scan w 13 tyg dostalam list w poniedzialek ze w czwartek mam byc w szpitalu..hihi Dlatego sama nie wiem moze dam im jeszcze pare dni czasu.. Pytam kiedy wy mialyscie, bo slyszlam ze czesto robia go w 19 tyg
 
mamusie ja juz spadam spac... moj synek jutro wraca do szkoly po przerwie swiatecznej i niestety trzeba rano wstac... oj jak mi sie nie chce... no ale mus to mus...
 
DZIEŃ DOBRY:tak: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU !!!!! MY SYLWESTRA BYLISMY W DOMKU POSIEDZIELISMY SOBIE DO 2 I DO SPANKA MAM NADZIEJE ŻE ZA ROK SIĘ JUŻ WYSZALEJE NA JAKIEŚ ZABAWIE.
MEDIO A CO U CIEBIE , JAK KAROLEK????

TERAZ PRZYSZŁA KOLEJ NA MNIE ŻEBYŚCIE MI DORADZIŁY KOBIETKI CZY PRZEMYWACIE CZYMŚ JEZYCZEK MALEŃSTWA BO MOJA OLIVKA MA TAKI BIALY NALOT NA JEZYKU OD MLEKA WCZESNIEJ JEJ SIE WYPŁUKIWAŁ JAK PIŁA HERBATKE A TERAZ MA TEGO NAPRAWDE DUŻO I HERBATKA NIE CZYSCI DO KONCA . DORADŹCIE PROSZE BO MAM WRAZENIE JAKBY JEJ TO PRZESZKADZAŁO ALBO BOLAŁO.

MIŁEJ NIEDZIELI ŻYCZYMY
Dziękuje dobrze, ja trochę zmęczona, karmię tylko piersią, więc co chwilę siedzę z cycem na wierzchu:-D, mam sporo pokarmu, resztę odciągam i mroże.


Pozdrawiam Was gorąco:-)!
 
medio- oj wrescie sie odezwalas troszke... super ze wszystko ok u ciebie i malenstwa...odpoczywaj ile sie da...powodzenia i buziak dla Karolka...
 
reklama
wszystko ok.... moj maz wczoraj przyjechal do domu wiec nie mam zbytnio czasu klikac musze sie nim nacieszyc.. odpoczywam grzecznie... ale tylko do jutra niestety...pozdrawiam goraco....
 
Do góry