reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Medio dawno Cie nie było, dobrze,ze masz dużo pokarmu odkładaj sobie na pózniej jakby było mniej to pozniej jak znalazl.
paula ciesz sie mężem

Kobietki powiedzcie mi prosze bo juz zgłupiałam.
Dzis maiłam wizte u lekarza taka sprawdzającą w 6 tygodniu dziecka, i w zasadzie nie zrobili nic:szok::szok::szok: ponaciskała mu brzuszek posłuchała płuc i to wszystko nawet go z kurtki nie rozebrałam bo powiedział,że nie trzeba, bioderek nie sprawdziła nic:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, jak było u Was, a może powinnam iść do typowej "baby clinic" tylko nie wiem jak to jest bo ja zarejestrowałam dziecko u siebie w GP a nie w typowym baby clinic, czy moge iśc do baby clinic bez rejestrowania dziecka tam???
Jestem wściekła bo nawet nie zważyli i nie zmierzyli małego nic,nic,nic:no::no::no:!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
No wlasnie tego sie obawialam kurcze niewiem co mam ci poradzic sledze wasze poczynania ale z tego co gdzies czytalam to oni tutaj bioderek nie sprawdzaja :( normalnie porazka

Tajchi a moze skusilabys sie na wizyte w polskiej przychodni w londynie tam jest neonatolog ...
 
agata no moze i masz rację,że powinnam tam sie udać ale myslisz że zwykły pediatra wystarczy czy do neonatologa lepiej iśc, a gdzie w Londyni eprzyjmuje ewentualnie neonatolog?
 
tajchi - ja bylam na tym bilansie pamietam u zwyklego GP ale wszystko dokladnie badal i bioderka tez !! i rozbieralam mala pamietam nawet z pieluchy do tego badania...powiem ci ze wszystko zalezy od przychodni niestety ale powinnas pojsc jeszcze raz i powiedziec ze niepokoi cie to a lekarz nie sprawdzil.moze wtedy sie ktos tym zajmie!
 
stefanka no własnie tak myslałm,że wszystko dokładnie sprawdza a tu nic
agata właśnie znalazłam ta stronke już ale wielkie dzięki za to.

A jak jest z tymi przychodniami których adresy zostawiłam mi Healt Visitor, mam 3 adresy baby clinic w mojej okolicy, musze byc tam zarejestrowana czy nie.Wiecie może kobitki????
 
tajchi- dziekuje slicznie... ciesze sie ciesze...

ale wiecie co spadlam dzisze schodow dokladnie 4 na kolano...rozwalone i podarte spodnie i to ciazowe... ale naszczescie nic sie nie stalo bo bym sobie nie wybaczyla ja bym upadla na brzuszek... moj maz strasznie sie wystraszyl az wylecial z samochodu... synek tez sie poplakal... a ja siedzialam i nie moglam sie podniesc... kolano obolale niestety...
 
paula zwolnij troche :)
tajchi - mi sie wydaje ze jak pojdziesz do tej kliniki to cie na miejscu zarejestruja tylko moze byc gorzej z przyjeciem. u mnie np jak sie przeprowadzilam i nie bylam zarejestrowana jeszcze a musialam isc do lekarza to zadzwonilam, umowila mnie na wizyte tylko ze poprosila zebym przyszla 15min wczesniej to mnie zarejestruje. i juz :) poszlo gladko ! najlepiej tam zadzwon i wytlumacz ze sie obawiasz o bioderka i chcesz szybko pokazac dziecko lekarzowi. to powinno zadzialac!!
 
stefanka spróbuje tam dzis podjechać bo będe w sklepie, ja zawsze wole rozmawiac w cztery oczy niz dzwonic:-D tylko jak tam małego zarejestrują to gdzie mam pózniej chodzić z nim do tej kliniki czy na zwykłe GP, koszmar ta opieka tutaj, a jeszcze Wam nie napisałam ,że wyznaczyli mnie na pierwsze szczepienie na jutro a mały jutro ma dokładnie 7 tyg. i pytam czy moze byc zrobione w 7 tyg.ona na to,że nie musi być w 8 tyg więc spytałam czemu wyznaczyła mnie na 7 tyg.skoro szczepienie ma byc w 8 stwierdziła,że sie pomyliła,i jak tu wierzyć tym lekarzom gdybym nie zareagowała pewni by mu zrobili tydzień wczesniej:no::no:
paula Ty to juz wyczyniasz cuda jak nie zlecisz ze schodów to kroczem gdzieś sie uderzysz, ładna aparatka z Ciebie:tak::tak: az boje sie pomyśleć co jeszcze do końca ciąży wymyślisz:szok:
 
reklama
Dziewczyny, nie wiecie ile się "powinno"dac księdzu tu w Anglii za chrzciny?
Planujemy niedługo ochrzcić małego, póki jest moja mama.
Tajchi a załtwiłaś juz paszport, jak to się robi, zdjęcie robiłaś normalnie u fotografa i co dalej?
 
Do góry