reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

witam wszystkich noworocznie!!! ja odpadlam przed 12.00 a dzis bylam u meza w pracy bo on niestety... tam spedzil swoj sylwester i nowy rok...
 
reklama
Witajcie kochane...

A ja taki zakrecik ze nawet nie miallam czasu wejsc na kompa...
Ładowarka mi nawalila,,moj M musial kupic nowa 30 funcikow:szok:
MEDINO GRATULACJE SŁONECZKA:-D:-D:-D

SUPER....Oby mamus przybywało...

Jejciu superowo jes tak sobie popatrzec na foteczki maluskich pociech,,,
 
Witam wszystkie w nowym roku, skladam wszystkim mamom tym po i tym przed jak najlepsze zyczenia noworoczne, duzo zdrowka szczescia i pieniedzy, powodzenia w zyciu osobistym i zawodowym i aby wszystkie maluszki oraz starsze dzieciaczki rosly zdrowo. ja mam juz tylko 72 dni do konca i bardzo sie boje im blizej tym bardziej chociaz to juz moj 3 raz ale wydaje mi sie ze za kazdym razem jest wiekszy strach.
 
hej dziewczyny opiszcie mi jak wygladaja Wody Plodowe... bo cos mi wycieka po woli i jestem przerazona...bylam u GP to powiedziala ze to nic takiego i mam odpoczywac i sie relaksowac...ale w pierwszej ciazy nic takiego nie mialam wiec teraz sie boje co to jest... wydzielina wodnej konsystencji jasne zabarwienie bez nieprzyjemnego zapachu...
 
paula u mnie tak wyglądały wody płodowe czyste jasnożółtawe, bezwonne i czyłam ciepło jak mi sie zrobiło jakbym się posiusiała, ale słyszałam że tak powoli mogą cieknąc wody i odsyłaja do domu ale może lepiej jedz i sprawdz w szpitalu
 
dzieki dziewczyny.... dzwonilam do PL do gina mowil ze moga to byc uplawy... ze wody sa jak siuski czyli wodne ale czyste i moga sie sonczyc... ale raczej to uplawy powinnam czesto zmieniac wkladke i utrzymac to miejsce suche... bo nie ma narazie u mnie zapalenia gdy nic nie swiedzi i nie piecze i nie ma twarozkowej wydzieliny... a tu dalej nic... jeszcze 3 tygodnie i do PL tam pojde do swego gina... na badanie..
 
Hejka :-)
Ja juz spakowana, no i jutro do Polandii lecimy....wiec tylko na chwile zagladam, zeby sie znow na 3 tygodnie pozegnac.
Paula- oby to nic takiego nie bylo, trzymam kciuki. A Ty sie nie stresuj, glowa do gory, bedzie ok. :-)
Medio- wlasnie przejrzalam pare stron wstecz- sliczniutki ten Twoj synus...:tak::tak::tak::tak::-). No i jaki wielki z niego chlop....:-D Moze jakis rugby player bedzie....:-D;-):-)

Ok, na razie, trzymajcie sie....
 
reklama
Do góry