reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

tajchi- nie sloneczko... przestawialam lozko malemu a ono ma wystajaca rame i posliznelam sie na mokrej podlodze i usiadlam niechcacy na to... i sie nadziamam... a co do meza to niestety on sie teraz boji bo jestem na zwolnieniu... i nie chce mnie meczyc...hehehe
 
reklama
kochane wszystko co najlepsze oby kryzys gospodarzczy i wszystko co z tym zwiazane omijało nas wielkim łukiem mamom rozpakowanym szcześliwych chwil z maluchami a tym co oczekuja szybkiego i łatwego porodu bez nerwów i stresu
 
Stary Rok odchodzi wielkimi krokami
niech wiec wszystkie zle chwile zostana za Nami
nowy niech Wam przyniesie duzo zdrowia
wiele radosci a przede wszystkim
szczescia w milosci...
SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2009:-)
 
Witam wszystkie mamusie w NOWYM ROKU! Jaka tu jeszcze cisza. Wszyscy pewnie odsypiają nocną zabawę. A Ja z chłopcami już od świtu na nogach, no i nocka też była nieciekawa. Ale Wam życzę SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!
 
witam noworocznie

ja odleciałam o 23.30 nie dałam rady wysiedziec dłużej mój M troszke zawiedziony no ale cóż chyba zrozumiał, szampan i zyczenia były dzis po obiedzie:tak:
 
Czesc dziewczyny, ja tylko na chwile, bo niedawno co wrocilam i mam mnostwo na glowie....a przeciez za pare dni znow lece, tym razem do Polski.
Powiem tylko ze bylo fantastycznie, na prawde jak w raju. Foty wkleje pozniej.
Jeszcze raz dla medio i Karolka najserdeczniejsze gratulacje i zyczenia zdrowka!!!!!

Jak sie troche ogarne to nadrobie bb zaleglosci, obiecuje, a na razie pa pa
acha- i wszystkiego najlepszego dla mamus i dziedziusiow w nadchodzacym Nowym Roku- duzo szczescia i powodzenia :-)
Dzięki. :-)
Karolek ładnie spi, płacze gdy nie może złapać cyca. Krzyś się spisuje jako braciszek, jest bardzo troskiliwy.
Również życzę Wam Szczęślwego Nowego Roku!!!
 
reklama
Kochane czy macie jakies doswiadczenia z polska przychodnia w Londynie ?? moj mąż znalazł ich strone na necie(wwww.polskaprzychodnia.co.uk) i zastanawiamy sie czy nie bezpieczniej jest pojechac tam niz leciec do pl samolotem a potem jeszcze min 4 godziny pociagiem....co o tym myslicie??
 
Do góry