reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Czesc :-)
NO TO MISIOWKA- OGROMNIASTE GRATULACJE!!!!!!

A Agata- skad wiesz? Masz kontakt z misiowka, tak?

No to swietnie Medio, ze przedstawienie u Krzysiaczka sie udalo...:-), moze maly aktor Wam rosnie....:confused::-)
Paula- fajna owieczka z Nikkiego! :tak: Hi hi, rzeczywiscie powazny....:-D:-D

Acha, a swoja droga misiowka dosc pozno urodzila, mysmy wszystkie myslaly, ze juz dawno....:tak::tak::tak:
 
reklama
Czesc dziewczyny- dawno nic nie pisalam, ale za to czytam codziennie:tak:;-). Ja to juz sama nie wiem co mam robic- przypomne ze bede mama dwoch dziewczynek- chyba:-):-D.... bo wiecie jak to z tym scanami- zwlaszcza przy blizniakach trudno byc pewnym- dzis wlasnie dowiedzialam sie ze nie nalezy nam sie tax credit:zawstydzona/y:. Ja juz nie pracuje- bo takie zalecenie od lekarza, wynajmujemy mieszkanie za 565- pracuje tylko moj maz a oni mi mowia ze mi sie nie nalezy. Dodam ze zarobki mojego meza to 18000rocznie. Wiec juz sama nie wiem:baffled::angry:- a moze ktoras z was orientuje sie jak to z tym jest? A moze dopiero jak urodze maluchy? Bo jakos nie wyobrazam sobie przezycia z dwojak maluchow za 350funtow- bo tyle nam zostaje ja oplacimy rachunki:baffled::baffled::baffled::baffled::angry:.
 
MISIÓWKA NARESZCIE NIE MOGŁYŚMY SIE DOCZEKAC WIELKIE GRATULACJE I BUZIACZKI DLA cIEBIE I MALENSTWA
Medio -super że przedstawienie sie udało i że Krzysiu zadowolony
paula7- zdjecia super a synus no no.......:-) no i oczywiscie czekamy na wiadomosci z usg.
aggi- narzekaj ile chcesz wazne zebys Ty sie lepiej poczuła a my z checia wysłuchamy
Bernadeta- współczuje lezenia ale badz dzielna :tak: szystko bedzie dobrze
alex- wszystko przygotowane do podróży?????
a u nas troszke lepiej Ola powoli dochodzi do siebie mam nadzieje ze jeszcze dzie dwa i bedzie zdrowa.

buziaki
 
Czesc dziewczyny
Dziekuje za slowa otuchy, mysle ze dam rade.
Tajchi- musialabym wiedziec wiecej na temat pobytu twojego w uk, bo nie zawsze trzeba sie starac o abolicje podatkowa. Jak chcesz to mozesz pisac domnie na GG 2281543.
Jola466- przy dochodach twojego meza nalezy wam sie working tax credit ale w bardzo malej wysokosci,po urodzeniu bedzie nalezal wam sie child tax credit dodatkowo, a przy tym rowniez becikowe( tylko pamietaj ze o becikowe nalezy sie starac do 3 miesiaca zycia dziecka), a jak z twoim macierzynskim? Jezeli masz wiecej pytan to pisz na GG lub Skypa-benia.uk.
Moj syn Alan mial przedstawienie w szkole byl pasterzem i wykonywal 2 solowe koledy, az sie poplakalam tak pieknie spiewal, mysle ze musze go zapisac do jakiejs szkoly muzycznej, musze cos znalezc w mojej okolicy.
Misiowka- wielkie gratulacje,duzo zdrowia dla ciebie i malenstwa
 
Ostatnia edycja:
Bernardeta- dzieki za odpowiedz:blink:- teraz to juz sama nie wiem bo dzis dzwonilam o to by mi przyslali formularz, a pani powiedziala ze policzy no i na koncu powiedziala ze mi sie nie nalezy:baffled:. Mi powinno przyslugiwac Maternity Allowance- poniewaz w tym roku nie pracowalam u jednego pracodawcy- w sumie u trzech roznych co daje mi w sumie 31tygodni- no wiec mam nadziej ze sie kwalifikuje- no ale do konca nie jestem pewna:baffled:. Teraz to nie wiem sama co mam zrobic- czekac do urodzin moich dziewczynek?????:baffled:
 
reklama
Do góry