reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

iwee- ja mam termin na 7 maj... super ze masz blizniaki...ja mam pojedyncza ciaze i za 10 dni jak bedzie wszystko ok dowiem sie jaka plec...

witajcie mamuski!!! u mnie dzidzia strasznie kopie i sie wierci... no szalone malenstwo mi sie trafilo...hehehe...
 
reklama
Hej dziewczyny!! !
Dawno do Was nie zagladalam ale kompletnie weny do pisania nie mialam mielismy tragiczna sytuacje finansowa (wstrzymali nam taxy chyba sami nie wiedzieli dlaczego:wściekła/y:)ale po kolejnej interwencji w CAB juz mamy z powrotem.

Co do karmienia piersia to ja tez jestem zdania ze powinno sie przykladac malucha ile chce a pojakims czasie wszystko sie unormuje bo powiem szczerze dokarmianie nie jest dobre,jesli sie chce dluzej karmic(karmilam 15 mies).Dokarmiajac po jakims czasie maluszek calkiem odstawi piers a pokarm zanknie ja przez pierwsze 6 mies nie mialam nawet innego mleka w domu poza swoim oczywiscie:-D:-D:-D

Ja jAK ZWYKLE CIERPIE NA BEZSENNOS NIEWIEM CO BEDZIE W MARCU CHYBA W OGOLE NIE BEDE SYPIAC:-D

Witam nowe mamusie:biggrin2:
 
iwee wypróbuje od dzis Twoja metode, może coś z tego wyjdzie,dzięki za poradę
zqo ja tez tak miałam do 2 w nocy oglądałam filmy i niestety tak już zostało u mnie do końca ciąży:szok:
 
zQo ja mialam wlasnie taka sytuacje z synkiem, bo tez myslalam ze mam za malo pokarmu (chcial jesc co chwile) wiec go zaczelam butla dokarmiac tak od drugiego tyg. Efekt byl taki ze maly po czasie tylko chcial butle (latwiej ssac, mleko szybciej mleczko leci) a ja nabawilam sie zapalenia piersi przez nieregularne ich oproznianie. Nie zycze nikomu- bol przeokropny.. Z coreczka bylam troszke juz madrzejsza i na kazdy placz cycusia dawalam. Efekt ona zadowolona a ja bez zadnych zapalen:) No i wcale nie bylo tak zle, ze caly czas co 10 min, bo wiadomo ze i drzemki dluzsze tez bywaly, jak to u dzidziusiow. Jedyny problem mala od cyca sie tak uzaleznila ze dopiero jak skonczyla 2 lata udalo mi sie ja calkiem odstawic! I cale szczescie, bo chwile potem dowiedzialam sie o blizniakach no i co jak co, ale mala przerwa mi sie sprzyda:tak: No i cycusie tylko 2 bozia dala..;-)
Paula to bedziemy rodzic w podobnym czasie!!:-) Fajnie Ci ze juz nie dlugo mozesz poznac plec, mnie tez ciekawosc zzera, tym bardziej ze u mnie to bedzie podwojna niespodzianka i kombinacje moga byc rozniaste. (dodam ze maluszki dwujajowe, wiec inne od siebie no i tez plec tez rozna moga miec) No ale ja jeszcze 5tyg musze poczekac do nastepnego scanu... A masz jakies przeczucie co do plci maluszka, bo ja kompletnie zadnego..
 
Witaski czwartkowe, ja dziś na 2 zasuwam na przedstawienie świąteczne do szkoły Krzysia. Ma rolę Świetego Józefa.
Miłego dnia wam.
 
Ja dopiero wstalam no ale posz;lam spac o 6.30 :tak:
Tajchi ja spie tak od 12 do 3.30-4 a potem ze 3 h nie spie i znow ide spac:-D

iwee to sa bledy jakie sie popelnia przy pierwszych dzieciach wydaje sie ze jak ciagle chca do cyca to sie nie najadaja a na to poprostu trzeba czasu i wielkiego zaciecia do karmienia:tak::-D
 
witam wszystkie dziewczyny,
ja nowa jestem:) mam termin na 5 kwietnia, a ktory to tydz teraz to nie iwem bo jakos gubie sie zawsze w obliczeniach (23?)
juz wiadomo ze bedzie dziewczynka:) no i strasznie sie martwie ze ja nic a nic nie wiem a te polozne to nic nie powiedza ani nie pomoga, tylko cisnienie mocz cisnienie mocz....

pozdrawiam
 
Witam sie i witam wszystkie nowe ciezaroweczki...:-) Gratuluje!
Aggi- no tak tu wlasnie jest: cisnienie, mocz, cisnienie, mocz....:-D:-D;-)Ale potem powinna dac Ci posluchac bicia serduszka dziecka....:tak::tak:
Co do karmienia, to ja tez jak zQo- zawsze ,jak tylko chcial, a chcial czesto....:tak::tak:Z tym , ze ja akurat nie martwilam sie, ze mam malo pokarmu, bo mnie az zalewalo czasami....:-D:-D On po prostu tak chcial i juz!

Medio- u mnie nic nowego, czekam na wakacje....he he...:tak::-), swieta w tym roku z glowy, wiec nawet nie musze za prezentami latac....wiec ogolnie nuda....:-D
 
a tak z ciekawosci to kiedy najlepiej isc na urlop? miesiac czy 2 przed porodem. mam niedlugo dac papiery do pracodawcy z terminem i nie wiem jaka date podac. rozumiem ze kazdy inaczej ma, ale ma sens chodzenie do pracy w 9 miesiacu:confused:? (albo czy jest to mozliwe:-D)
bo juz sie jakos tak szybko mecze (chodze piechota do pracy 15 min) a to dopiero polmetek ciazy i sobie mysle co bedzie dalej ....:szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry :-)
Witam wszystkie nowe ciężaróweczki dbajcie o siebie i maleństwa:tak:
A u nas przeziębienie zawitało tzn. Ola jest przeziębiona i mam nadzieje że szybciodko sie wykuruje i nie zarazi Oliwki czas pokarze.
medio przez pierwsze dwa tygodnie byla moja siostra a teraz od soboty jest moja mama także jest super. Napisz jak tam na przedstawieniu u Krzysia:tak:

życzę milego dnia
 
Do góry