reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

olinda, misiówka, paula7 no super ze tak szybko to poszło i tez sie ciesze że mały rośnie jak na drożdźach, oby tak dalej:tak::tak:

olinda teraz już nie można sie umawiać na wcześniejsza wizytę idziesz i z marszu wchodzisz

bernadeta byłam dzis o godz.11.30-12.00 w konsulacie, wszystko z wypełnieniem wniosku zajęło mi ok 20 minut, były 4 pary przede mną na 4 czynne okienka, bardzo miła obsługa facet(chyba ochroniarz) sam doszedł do mnie i podpowiadał jak wypełnić prawidłowo druki, pani w okienku przemiła, odbiór mamy na 22.12.08 więc równe 3 tyg.będziemy czekać. Opłata 15 funtów za pierwszy roczny paszport. Nie wiem jak pójdzie z Tobą bo Ty bys chciała jechać przed wielkanocą więc może być większy ruch w konsulacie,:-(a powiem jeszcze jedną mało wesołą rzecz na zewnątrz jak wchodzilismy to na ścianach były napis"kierunek kolejki i strzałka pod spodem":szok:,więc sa pewnie okresy kiedy można tam sie wystać w długich kolejkach:-(. My mielismy szybciutko i sprawnie dla tego,że jesli ktoś chciał jechać na święta do Polski to napewno starał sie o paszport wcześniej, bo na str,konsulatu jest napisane że czas oczekiwania to do 6 tyg.,tak mi sie wydaje przynajmniej:tak:.
A no i jeszcze można poprosić o przesyłke pocztą, ale tylko te osoby co mieszkaja poza okręgiem konsulatu, jesli mieszkasz w Londynie jak ja to niestety musisz odebrac osobiści (jedno z rodziców z dowodem lub paszportem)
 
reklama
Cześć Słoneczka:)

U położnej było ponad godz opóźnienia wrrr, naczekałam się w poczekalni i w końcu jak weszłam to zbadała mnie i powiedziała,że dziecko jest duże i główkę ma bardzo nisko i jest gotowe do wyjścia. Jak badała mu serduszko to okazało się,że ma za wysokie tętno(180, ale miał w tym czasie czkawke) i musieliśmy jechacdo szpitala na KTG,na szczęćie wszystko ok.
Wieczorkiem chciałm napisać, ale nie mogłam się połączyć .
 
Medio super że wszystko ok z Toba i dzidziusiem no i że odrazu chcieli sprawdzić jak mieli wątpliwości bo u nich to nigdy nic nie wiadomo
Misiówka jak tylko będziesz coś wiedziała to pisz szybciudko trzymam bardzo bardzo mocno kciuki żeby było ok.
Tajchi dzięki za wyjasnienia ja chyba w styczniu będe wyrabiac paszport zobaczymy jak to bedzie
Zuska czekamy na wieści już nie mogę sie doczekać radosnej nowiny

Buziaki w ten słoneczny aczkolwiek mrożny ranek
 
Medio - ja też czekałam wczoraj na wizytę 40 min!! Myślałam, że Misia zniesie jajo w poczekalni... Super, że u was wszystko dobrze, a ktg nie zaszkodzi, zawsze lepiej sprawdzić!

Olinda - dzięki wielkie za kciuki, pomogły!! Dzisiaj zadzwonili, że wyniki już normalnie w normie i samo się uregulowało, ale mam za tydzień jeszcze raz oddać krew do porownych badań w ramach kontroli. Normalnie gruz mi się posypsł z serducha!! A noc miałam tragiczną, tak mnie z nerwów nosiło, zasnęłam dopiero jak już się zaczynało rozjaśniać i jeszcze jakieś durne sny miałam..., ale grunt, że wszystko dobrze - odeśpię sobie w dzień.
 
Miśówka uff, to świetnie,że wyniki w normie.
Olinda jak tam rana po cc? Bierzesz coś na ból?
Gusia do wiosny jeszcze trochę musimy poczekac, niestety:(
Alex co u Ciebie?
Ja dziś sprzątam i jakoś leci. Buśka.
 
Misiówka super ze wszytsko było w porządku
olinda służe rada jak tylko mogę
bernadeta to dobrze ze jedziesz po świetach najlepiej według mnie to jakbyś poszła ze 2-3 tyg.przed świętami wtedy to byłby mniej więcej taki sam czas jak teraz ja byłam i powinno być ok:tak:
gusia u nas tez nie za wesoła pogoda, ale dobrze,że chociaz w domku ciepło:-)
 
reklama
Medio- od jakiś 4 dni nic nie biorę przeciwbólowego boli już dużo dużo mniej więc da się wytrzymać :tak: wszystko wraca do normy dzisiaj nawet prowadziłam samochód także jest ok.
 
Do góry