reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Hej dziewczyny jak tam brzuchatki.ja też myśle ze Tajchi to juz po porodzie.Bidna tyle sie meczyc.Jak ja sie ciesze ze u mnie to krótko trwało.Chociaz przy pierwszym porodzie to nie.

Olinda to juz pewnie spakowana i czeka.Trzymaj sie kobitko i ucałuj jutro od nas dzidziusia.

ok lece mamuski bo zaraz szczepienie nas czeka z Kolinem

PAPA
 
izka0401 witaski, miłego dnia!
Alex3meyer wózek kupujemy dopiero po porodzie, z Krzysiem też tak robiliśmy.
A tak to już wszystko mam. Kosmetyków mama mi naprzysyłała z Niemiec, to chyba zapas mam na rok.
Czemu to nasza Olinda nic nie pisze?
A Tajchi mam nadzieję,że odezwie się do nas jak wróci do domku i zda szczegółowe relacje no nie!
 
Cześć Kobietki:-)
Nie było mnie bo dzisiaj taki troszkę zalatany dzień rano Ola do przedszkola potem zakupy, Ola z przedszkola no i ja wziełam się za sprzatanie a męzuś pojechal z Olą po teściową zaraz zjem obiadek i biorę się za pakowanie torby:tak:no a jutro sądny dzień mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze. a jak tylko będe mogła to napewno wam napiszę co i jak.
Trzymajcie się Kobietki
 
Czesc Dziewczyny :)
Olinda powodzenia :)
mam nadzieje, ze Tajchi jest juz po wszystkim :)

sluchajcie mam problem chyba albo nie mam sama nie wiem :)
dzisiaj bylam na wizycie w szpitalu i pani doktor bardzo sympatyczna zrobila mi internal examination pomijajac to, ze jak mi wsadzila palce to myslalam, ze urodze na miejscu i dol brzucha mnie bolal przez pol dnia to teraz caly czas wycieka mi taki brunatny sluz i nie wiem czy mam sie tym martwic czy nie, co o tym myslicie ?
 
reklama
Dzięki kobietki trzymajcie trzymajcie te kciuki :tak::-D:-D
Już wszystko przyszykowane torba spakowana jestem zwarta i gotowa ;-):-) jutro 6 30 wyjazd z domku i mam nadzieje ze wszystko pójdzie szybko i gładko. Buziaki trzymajcie się
 
Do góry