reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Ja równiez witam Was!
Jola466 gratuluję bliźniąt!
Zuzia24 ja leczyłam zęby w Polsce podczas ciąży. Tu wiem,że leczą i jest za darmo , aleja nie korzystałam.
Miśówka to mnie zaskoczyłaś juz odszedł Ci czop, o to rzeczywiście początek grudnia bedzie Twój.
Alex3meyer ciekawe jak u Tajchi i Olindy. Tajchi powinna być już w domu jak wszytsko było ok chyba no nie?

Ja słaba dziś znowu, ech...
 
Zuzia24 - bzdura!! nie daj się zwieść, miałam już robioną jedną sporą dziurę w ciąży, byłam na Emergency z bólem ogromnym, ząb był niby zaleczony w Polsce a teraz strasznie bolał, zrobił mi wszystko na pogotowiu i kazal iść do dentysty w tygodniu, poszłam, obejrzał, mnie już nie bolało i powiedział, że gdyby wypadłą ta plomba tymczasowa to mam przyjść na założenie nowej, a stałą założymy po ciąży, jak zrobimy rentgena i się upewnimy, że nie trzeba leczyć kanałowo. Wg mnie powinnaś zmienić dentyste, a jeśli cię bardzo boli to jechać na Emergency, tam napewno poczekasz, ale żadaj ingerencji! Leczenie podczas ciąży jest za darmo i rok po urodzeniu dziecka.
 
Witam
Alex i Misiowka dzieki dziewczyny za slowa otuchy, troche mnie podniosly na duchu:-). Postaram sie pisac czesto ale jak to bywa nie mam nigdy czasu za wiele. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.;-)
 
Ostatnia edycja:
bernadeta trzymaj się ciepluko:)
036.gif
 
Hejka:-)
Medio- no ja dzis caly ranek tak sobie o Olindzie myslalam... o 9, ze juz pewnie ja szykuja itp, o 10, ze juz na pewno po wszystkim i tak to sobie na zegarek patrzylam i oniej myslalam...:-)

Zuzia24- ja mialam tylko tego typu problem, ze mi dziasla krwawily. Ale to podobne w ciazy czeste jest, bo hormony rozpulchnaja dziasla... A tak to nic innego nie bolalo, wiec nie wiem. Tzn na pewno wiem, ze rentgenu nie robia kobietom w ciazy, a tak to na prawde sie nie orientuje...

Misiowka- no to teraz na Ciebie czekamy...i trzymamy kciuki rowniez...:-)

A my dzis na spacerku ( jak z reszta codzien ), bo ladnie w Plymouth. A poza tym, stara bida...:-D
Milego wieczorku!:-)
 
Alex3meyer a Ty jak planujesz Święta w Anglii? Któś do was przyjeżdza?
Niedługo Mikołajki co kupujecie Oliwierkowi?
 
czesc Kobietki. Mam sliczna coreczke wazyla 2800 i dostala 9 punktow gdyz miala rozowe stopki. Wszystko poszlo szybciudko a opieka rewelacja. Witam nowe mamusie . Trzymajcie sie cieplutko. Jak bede w domku to napisze wiecej. Buziaczki
 
reklama
Do góry