reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Czesc dziewczyny! Ja z mezem tez obecnie mieszkamy w UK, no i spodziewamy sie potomstwa- dokladnie blizniat! To moja pierwsza ciaza no i dzieci tez tu sie urodza. Narazie nie nazekam na opieke! Oprocz swojej poloznej jestem pod stala opieka lekarza-poloznika w szpitalu. Dodam ze mam termin na kwietnia i jestem w 18 tygodniu! Za dwa tygodnie mam kolejny scan i juz nie mozemy sie doczekac kiedy zobaczymy ponownie nasze maluchy!:-) Powoli przyzwyczajamy sie do tej mysli ze bedzie ich dwoje bo jak nam powiedzieli podczas scanu ze to beda blizniaki to bylismy w szoku:szok:!
 
Witaj Jola! :-) Pisz tu na watku do nas czesto...:-)
Wow! Blizniaki! :szok::szok::szok:. No, niezle! Gratki ogromniaste. A jak samopoczucie?

Olinda- ja jutro bede na zegarek patrzyla i kolo pewnie 10 pomysle sobie ze juz masz swoja Oliwcie.... No i trzymamy kciuki....:tak::tak::tak:
 
Czesc mamusie!
Jestem nowa na tym forum, ale musze z kims porozmawiac i dlatego sie zarejestrowalam. Jestem mama dwojki fajnych dzieciakow Sandry lat 13 i Alana lat 7. Obecnie jestem w 25 tygodniu ciazy i jakos nachodzi mnie dziwna handra ze ja to juz sie chyba nie nadaje na taka mame dla maluszka. Prawdopodobnie bede miala druga coreczke, na poczatku cieszylam sie bardzo ale teraz jak jest coraz blizej konca to ja coraz bardziej sie boje tym bardziej ze poprzednie dzieci urodzily sie w Polsce no i bylam duzo mlodsza. Bedze rodzic w szpitalu Hillingdon czy jest tu jakias mama ktora miala juz doswiadczenia zwiazane z tym szpitalem.:-:)happy:
 
Dzieki Alex! Niestety albo stety tak wszyscy reaguja- blizniaki!!!!!:szok::szok::szok::-). Teraz czuje sie niezle, ale poczatki byly straszne tak do 16stego tygodnia to nudnosci i wymioty caly czas, no teraz jest troszke lepiej. Moj GP powiedzial ze to normalne z blizniakami- a odwiedzam go i mojego lekarza poloznika dosc czesto! Na poczatku tak gdzies w 8tygodniu mialam silne bole, a jakies dwa tygodnie temu krwawienie- na szczescie na razie wszystko wyglada ok, a te krwawienie po wielu badaniach i godzinach spedzonych w szpitalu to nie wiadomo dlaczeg:confused:? No ale lepiej zawsze sprawdzic!
 
Oj oczywiscie, ze trzeba wszystko zawsze sprawdzac, ja mialam krwawienia i niestety poronilam pierwsza ciaze.:-( Takze dobrze, ze jestes pod stalym nadzorem lekarzy....:tak:

Witaj Bernadeta :-). Nic sie nie martw, wszystko bedzie dobrze. :tak:. Ja niestety nic o tym szpitalu nie wiem. Moze inne dziewczyny.
 
Hej dziewczynki!

Melduję się w dwupaku nadal, chocia zrono odszedł mi czop śluzowy, więc nastawial się na poród na początku grudnia, hehehe.

Olinda - ogromnie mocno zaciskam kciuki!! Powodzenia!!

Witam nowe mamusie - piszcie często!

jola - super -dwójeczka za jednym podejściem, a ja się muszę męczyć drugi raz, hehehe. Mam nadzieję, że dzieciaczki cię oszczędzą troszkę i już nie będziesz miała jakiś przykrych dolegliwości. A chcecie znać płci?

bernadeta - Witaj, nie przejmuj się ... myślę, że to taka słabość przejściowa, zobaczysz, że dzidziuś teraz będzie miał w waszej rodzince bajecznie - tyle chętnych rąk do zabawy - bajka, a tobie będzie łatwiej, bo dzieci ci też pomogą. Sądzę, że ciąża może mieć dla ciebie cięższy przebieg, ja tą drugą ciążę znoszę dużo gorzej niż pierwszą, czasem sobie wręcz myślę, że nigdy więcej, ale to są tylko gorsze chwile.... potem wychodzi słoneczko i nie mogę się doczekać naszej drugiej córeczki!!

Wybaczcie dziewczyny, że nie odpisuje, ale ostatnio mamy tyle problemów rodzinnych, że psychicznie wysiadam, dziś już jestem dentka, więc idę już się umyć i spać położyć, bo naprawdę czuję jakby ktoś ze mnie wypruł wnętrzności....
 
hej witam wszystkich
jola466- witam serdecznie i zycze spokojnej ciazy...
bernardeta- dziedobry na forum moje serdeczne gratulacje....
 
Dzieki dziewczyny- jak to fajnie jak ktos dodaje otuchy:-D. Niby cala rodzina jest ze mna, ale tu jestem tylko z mezem i czasami nie mam do kogo sie wyzalic! Maz jest dla mnie naprawde wspanialy!:tak:A co do plci dzieci to jezeli tylko bedzie widac na scanie to chcemy wiedziec! Dlatego juz odliczam dni do tego trzeciego grudnia!;-)
 
reklama
witam
tak jakos od dluzszego czasu Was podczytuje ale nie mialam odwagi sie wkrecic do :sorry2:, ale w tej chwili mam problem i chcialabym sie Was zapytac czy kos z Was mial problem z zebami w UK tzn bol zeba w ciazy. ja jestem juz w 26tc i boli mnie zab. zalapalam sie do dentysty choc tutaj trudno jest sie dostac a pani stomatolog zakleila mi malutka dziurke czyms nawet nie rozwiercajac i powiedziala abym wrocila po porodzie czyli dopiero za 3 miesiace:szok: a zab jak mnie bolal tak boli i to ze zdwojonym bolem :angry:. biore paracetamol ale to nie zawsze pomaga. czy tutaj rzeczywiscie nie lecza zebow kobietom w ciazy?????
 
Do góry