reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Czesc dziewczyny:-)
Oj tajchi, bardzo to dlugo trwa, na prawde sie meczysz, wspolczuje. To jest skandal, ze tak odsylaja z kwitkiem...!!!!!:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Superizunia- ja rodzilam przez cc. Bylam 4 dni w szpitalu i ojciec naturalnie moze byc i uczestniczyc przy wszystkim....:tak::tak:
 
reklama
Hej dziewczyny!!!
chcialam Wam powiedziec ze zyje i jesli chodzi o ciaze to czuje sie ok ale mamy problemy finansowe az mi sie nie chce o tym gadac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
wstrzymali nam taxy nie imformujac nas o tym tlumacza sie tym ze nie moga nam placic tygodniowek skoro wisza nam jeszcze 3600 czekamy niby tylko na podpis jakiegos glownego menagera trwa to juz 3 tydzien a my nawet nie mamy tego na pismie ze nie bierzemy w tym momencie taxow:crazy:
 
A ja już po spotkaniu wszystko mi wyjaśnili jak to będzie wyglądać i mam straszny mętlik w głowie chyba od nadmiaru informacji. Jestem pierwsza na liście więc okolo 10 powinno być po wszystkim a znieczulenie będe miała zewnatrzoponowe.
buziaczki
 
Medio - ja mam wrażenie, że mam już wszystkie możliwe bóle, ale z czasem przechodzą, więc je ignoruję, po co mam się stresować na zapas. Skurcze mam już bardzo silne i codziennie po kilka godzin są regularne np. co 15 -11 min, potem mijają. Jedyne czego się obawiam, to włąśnie, że szyjka zacznie się rozwierać (ja oczywiście się nie domyślę, bo niby jak?) i z takimi skurczami to poleci jak burza i mam tylko nadzieję, że dojadę na czas do szpitala, hehehe, takie pozytywne wizje sobie snuję, hihihi. No ale moja pierwsza córcia rodziłą się 6,5 godziny tylko i to licząc od pobolewania jak na okres, więc stracha mam.... bo wtedy miałam wyciszane skurcze do dnia terminu, a teraz są one dużo silniejsze.

zQo - okropnie ci współczuję, mam nadzieję, że wszystko się szybko wyjaśni i w końcu będziesz mogła spokojnie odetchnąć! Czekam na wieści pozytywne i szybkie!
 
tajchi- ty biedaczko mala tyle musisz sie meczyc to okropne...

A u mnie dzien jeszcze sie nie skonczyl o 19 godz lece jeszcze do szkoly jezykowej... A tak poza tym dzis mialam spodkanie z polozna z dzidzia wszystko ok ale gorzej z brzuszkiem jest strasznie nisko i niestety nie moge wrocic do pracy...
 
Misówka szkoda,że oni tu szyjki nie sprawdzają, sama próbowałam, ale nie mogę jej dosięgnąc.
Olinda godzina zero zbliża się wielkimi krokami, ale Ci fajnie. Będzie dobrze.
 
Dobry wieczor :-)
No i co myslicie dziewczyny? Ja mysle ze juz chyba tajchi ma swojego Kacperka, co? No ciekawe...

Olinda- rzeczywiscie szybciutko Cie zalatwia, pierwsza w kolejce.... Ale to tasmowo idzie, nie? Jedna babka za druga, hi hi...:-D No juz sobie za 2 dni swoja Oliwcie bedziesz tulic. Ale fajnie :tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry