reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Tajchi wspolczuje Ci tak jezdzic w ta i spowrotem :szok:
a moze by tak im powiedziec, ze nie wyjdziesz dopoki nie urodzisz :no:
moja kolezanke tez tak odsylali az w koncu za ktoryms razem powiedziala ze nie wyjdzie dopoki czegos nie zrobia i dopiero wtedy polozna ja zbadala i sie okazalo, ze ma rozwarcie na 4 palce i odrazu ja zabrali, potem sie polozna tlumaczyla, ze zmylilo ja to ze kolezanka byla bardzo spokojna hm... czyli moral z tego taki, ze trzeba krzyczec i wyc, ze boli :-)
a swoja droga to ja juz zaczynam panikowac :( bo my nie mamy samochcodu :( i co mam jezdzic autobusem z bolami w ta i spowrotem :confused:
 
Moze to główka napiera na szyjkę i wtedy kłuje.
A jak Twój mąż na to, powinien im zrobić awanturę, to by się może wystraszyli i zaczęli działać. Brak mi słów.
 
Medio - jasne, że każdy przypadek jest inny, ja mogę mówić jedynie o własnych doświadczeniach życiowych... każda z nas powinna wybrać to co dla niej najlepsze i absolutnie nie powinna się sugerować niczyimi przeżyciami. Tak mi się wydaje.

alex3meyer - mówię o porodzie do wody. 4 miesiące temu rodziła tak moja siostra w Londynie i jest zachwycona, to był jej drugi poród (pierwszy w Pl trwał 16 godzin na samej sali porodowej, był wywoływany i bardzo źle go wspominała, a drugi tu do wody trwał 6 godzin i była zachwycona opieką i ulgą jaką niosła woda). Mam nadzieję, że mój poród będzie równie lekki jak jej, naprawdę!

Tajchi - czytam i jestem w szoku, męczysz się kochana jak nie wiem co... weź kąpiel kobieto w 37 stopniach - zobaczysz, że wszystko się nasili - tylko pamiętaj 30 min w wodzie i 30 min chodzenia i tak na zmianę!
 
Powiedzcie mi co oznacza takie kucie w środku? Skurcze nadal mam ale wydaja mi sie słabsze, albo juz przywykłam do nich po 36h

Takie kłucie może się pojawić jak się szyjka skraca - czyli idzie do przodu!! Weź kąpiel i jedź do szpitala, ja bym tak zrobiła i już bym z niego nie wyszła, chyba, że dadzą na piśmie, że biorą na siebie odpowiedzialność!!
 
czesc dziewczyny:-)od 3 lat mieszkam w uk, mam 1 synka, ktory ma 3lata i 5 -cy, teraz czekam na coreczke, ktora ma sie urodzic w marcu. I w zwiazku z tym mam pytanie do mam, ktore rodzily w UK czy wiecie moze ile dni po cesarskim cieciu lezy sie w szpitalu i czy maz moze byc obecny podczas ciecia. Interesuje mnie to, poniewaz mam zaplanowana cesarke na 16 marca.
 
Takie kłucie może się pojawić jak się szyjka skraca - czyli idzie do przodu!! Weź kąpiel i jedź do szpitala, ja bym tak zrobiła i już bym z niego nie wyszła, chyba, że dadzą na piśmie, że biorą na siebie odpowiedzialność!!
Otóż to mój mąż tez tak powiedział:tak:, jak odmawiają pomocy i przyjecia to proszę dać mi to na piśmie:tak:. Brawo, tez mam taki plan awaryjny!:happy2:
 
reklama
Miśówka a jak Twoje skucze, bo ja ostatnio miewam dość często i już mnie zaczynają boleć,wogóle czasem pobolewa mnie brzuch tak jak na miesiączke.
 
Do góry