reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Alex- nie mam żadnych oznak zbliżającego się porodu i pewnie nie będę miała tak naprawde to do terminu wyliczonego przez usg (29 11) jest troszkę czasu :tak:
 
Tajchi Ty jeszcze w domu??????
Długo musisz czekać na swój skarb ale za to jak juz urodzisz to powiesz że warto było to wszystko znosić. Nie ma nic piękniejszego jak zobaczyć swoje dziecko:-)
 
Witam mamuski
Tajchi trzymam również kciuki zebyś do wieczora urodziła.No i tak jak napisąła Gusia ja jak tylko moje malenkie dzieci wzielam na rece to zapomnialam o bólu.Ale ja po pierwszym porodzie jakos 2 dni po to juz mowiłam ze moge zaraz drugie rodzic.

Olinda a tobie juz 3 dni pozostały.ale ten czas zleciał.
 
Oj tak, ta pierwsza chwila, pierwsze spojrzenie jest warte wszystkiego :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Hi hi Iza- ja zaraz po porodzie stwierdzilam, ze moge miec nastepne, chocby zaraz....:-D Wszyscy tylko glowami kiwali z niedowierzaniem....
 
Oj dziewczyny ja nadal w domu, po kąpieli skurcze mi przeszły na 40 min, teraz znowu sa co 9 min i juz nie wiem co ze soba robić:wściekła/y: chodze tańcze skacze na tej pieprzonej piłce i nic, za moment wyjde z siebie to juz ponad 16 godzin trwa:wściekła/y:z czego drzemałam miedzy skurczami moze godzinke w sumie
gusia no właśnie jeszcze w domu:baffled:
alex3mayer izka wierze Wam na słowo,że to chwila nie zapomniana, tylko kiedy nadejdzie???:crazy:
 
Tajchi całym sercem jeste z Tobą, wzięłaś sobie choć paracetamol, i położna mówiła,że można łyknąć 2 tab. zawsze może ciut pomoże.

rainbow002.gif

rainbow005.gif
 
Ostatnia edycja:
Medio nie nic nie brałam, mam nospe z Pl, ale nie wiem czy mogę to wziąć:wściekła/y:

alex3meyer fotka z piłką pózniej po porodzie, teraz nie wolno sie nabijać z cierpiącej kobiety:tak:
 
reklama
No-spa ma działanie rozkurczowe, to sądzę,że raczej nie, bo może spowolnic akcję. Wiem,że bez problemu można paracetamol.
 
Do góry