reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Tajchi trzymaj sie :)najwazniejsze, ze juz sie zaczelo a jak sie zaczelo to i sie skonczy :)kontynuuje trzymanie kciukow
olinda ja wedlug drugiego USG mam termin tez na 29.11 :)
ale nie bedziemy sie scigac co ??? ;P
 
Ostatnia edycja:
reklama
tajchi- super trzyma kciuki zycze spokojnego i bezbolesneho porodu... zdrowka dla ciebie i dzidziusia... mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze...ogromne buziaki...
 
byłam w szpitalu i znowu wróciłam mam rozwarcie na 3 cm i skurcze co 7 minut i mam wrócić jak bedą co 2-3 minuty:wściekła/y: była tam nawet Polka położna, ale nawet z nia nic sie nie dało załatwić, poprostu taki system,a no i podobno do 48 godzin tak moge miec, więc tylko 24 zostały hihih
 
Tajchi, wspolczuje ci kobietko!!! a nie moglas powiedziec ze masz skurcze co 2 min wlasnie??? no ale juz jestes coraz blizej niz dalej, powodzenia!!!!!!!!
 
no i 31 godzina za mną ze skurczmai, w nocy troszke lżejsze mogłam chociaż zdrzemnąć sie po pare minut, ale nadal w domu i do szpitala nie mam co sie szykowac chyba,że mi odejda te nieszczęsne wody.
Odszedł mi jakis drugi czop tym razem z krwia ok 1.00 ale dalej nic:no:
 
Tajchi co oni wyprawiają, ja przy nastepnej wizycie musze zapytac swojej położnej.
Mogą dać przecież coś na szybsze wywołanie, ja tak miłam w Polsce.
Mi połozna powedziała jakbym tylko się źle czuła lub chciała to moge być w szpitalu. Muszę się teraz upewnić co i jak bo do szpitala w jedną stronę mam 30 min więc nie mam zamiaru kursowac tam i spowrotem.
A jak teraz Twoje skurcze? Bardzo bolesne i co ile minut?
 
była tam Polka połozna, pytałam o cos na przyspieszenie, ale tez mi powiedziała że wywołanie mam na 23,11 a skurcze taki emoga byc nawet 48 godzin
a juz jest35h, na pewno nie zdecyduje sie na drugi poród w UK:no:
 
reklama
Tajchi, biedaku, wspolczucia, u mnie tak szybko poszlo w sumie mialam caly dzien skurcze ale od razu co 10 a potem co 5 min, a caly porod 4 godz. ale dostalam zastrzyk na przyspieszenie, ale ja rodzilam w Polsce, chyba trafilas po prostu na nieodpowiednich ludzi, bo to od tego tylko zalezy na kogo trafisz!!! tutaj to chociaz podczas porodu mozesz liczyc na jakies znieczulenie a w Polsce to raczej nie wiec chyba jednak tu lepiej rodzic! TRZYMAJ SIE MOCNO!!!!!!
 
Do góry