reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Alex3meyer a jak reaguje na tatusia? Czy raczej z niego synek mamusi?
Olinda dobrze,że zły humorek sobie poszedł, oby nie wracał prędko. Ja tez często-nietety -wnerwiona chodzę, ale dziś jest w miare ok.
Tajchi jak tam Króliczku?
 
reklama
Medio ja nadal 2w1:angry:, troszke mnie cos tak kuje od godziny, ale teraz przeszło wiec pewnie jeszcze nie pora na mnie:no:

alex3mayer no ja mam nadzieję,że będzie troszkę mnie uparty ja Twój synuś i wyjdzie do mamusi wczesniej:-D
 
Dziekuje dziewczyny za rady w sprawie kosmetykow :) o Johnsonie to juz slyszalam ze wlasnie uczula podobno ze wzgledu na skladniki zpachowe :(
Tajchi mam nadzieje ze sie wkrotce u cuebue zacznie bo chyba czekanie jest najgorsze trzymam kciuki :)
 
Medio- no raczej z niego synus mamusi, he he...:-D
Olinda- i jak teraz samopoczucie? Caly czas bez kija nie podchodz..? :-D;-):-D
tajchi- a moze dzis w nocy...?
zuska- ja uzywam aventa i johnsona- u mnie johnson byl ok.
 
Alex- nie juz jest ok przeszlo koło południa ale rzeczywiście bylo bez kija nie podchodz ;-):-D:-D a raczej bez paly

Oj zbieram się do spania kolorowych snów Kobietki
A Ty Tajchi wkońcu się rozdwój :tak::-D;-) ileż można czekać :rofl2: buziaczki trzymaj się może tej nocy synuś będzie maiał dosyć tych przysiadów :szok::-D
 
hej
u mnie tak sobie strasznie mi ciezko na brzuszku... i nie moge oddychac swobodnie... ale plamienia ustaly na szczescie... pobolewa mnie czasem krocze...czuje sie jak wrakkkkk...hehehe
 
Ja o 10.30 mam dziś wizyte u położnej.Krzyś obudził się o 5 rano i płakał,że nie może zasnąc , to wzięliśmy go do nas i spi do teraz, zaraz bedzie pobudka , bo do szkoły.
A co u was?
 
Dzień dobry;-)
U nas kolejny zwyczajny dzień, teraz jemy sniadanko i zachwilę zbieramy sie do przedszkola :tak:
Tajchi- i jak tam czyżby to była ta noc ?????????????????????
paula7- co do krocza i ciężkiego oddechu to normalne ja też to mam

Buziaki
 
Olinda no w sumie to chyba nie, chociaz miałam kilka nieregularnych skurczy między 3-4 rano pozniej ok 5.00 i teraz o 7.55 ostatni, z czego pierwszy był najgorszy,az mi łezki poleciały:tak:ale moze dlatego ,że nie byłam przygotowana no ból.

Medio witam:-D

Paula7 no ciąża przeciez nikt ni emówił,że bedzie lekko, teraz poczatki to jeszcze jest ok, końcówka chyba bywa najcięższa, a nie daj boże jak będziesz miała zgage tak jak ja, koszmar, dla mnie najgorsze w całej ciąży:no:
 
reklama
Witam z rana
Ja całą ciąże przeszłam bardzo dobrze, nie maiałm praktycznie nic co by mi przeszkadzało oprócz na początku ciąży mdłości. Z niunią po urodzeniu też super przez 2 miesiące jak się urodziła to tylko spała i jadła:-)
 
Do góry